noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

MISBHV wydaje winyle. Czym nas jeszcze zaskoczy?

REKLAMA
noSlotData

Moda z muzyką zawsze miała po drodze. Misbhv swój paryski sukces zamierza świętować w Warszawie. Do portfolio marki, Natalia Maczek i Tomek Wirski dodali Misbhv Recordings, czyli premierowe wydawnictwo muzyczne. 

Od robienia koszulek na krakowskie imprezy, przez podbój mediów społecznościowych, miłośników streatwearowego stylu, po najważniejsze targi mody na świecie. Jakby było mało, teraz polska marka odzieżowa gra nam na muzycznej nucie. Misbhv Recordings prezentuje dwie łączone epki DJa Hella i Wolframa. Zarówno Hell, jak i Wolfram, to legendy muzyki house i techno. Dodatkowo, do krążka dołączone są specjalne edity Misbhv, a wszystko tłoczone na winylu i wydane w skórze. 

Szóstego marca, w warszawskim strip clubie SOGO, odbędzie się impreza promocyjna wzbogacona o występ 20 tancerek. Utrzymana będzie oczywiście w house’owym klimacie. Poza Djem Hellem i Wolframem, na evencie zagra również współzałożyciel MISBHV Thomas Wirski aka Tomek Wirski ;) Na scenie b2b zagrają Artur8 oraz Anton Klint.

Czy wydarzenie będzie mogło konkurować z bogatym line-upem w tym miesiącu na Smolnej? Wydarzenie znajdziecie na Facebooku TUTAJ  

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES