Znana polska ilustratorka projektuje dla hotelu Hilton!

301
Kolaże Anny Glik

Anna Glik mieszka i pracuje w Krakowie. Zajmuje się grafiką, a swoje prace publikuje głównie na Instagramie. Inspiracjami dla kolaży jest przede wszystkim moda, architektura i człowiek. Wielkim sukcesem ilustratorki była współpraca z domem mody Hermes, a teraz Anna Glik stworzyła kolaże dla Hilton Resort & Spa w Świnoujściu. 

Pięciogwiazdkowy kurort powstał w Świnoujściu, położony jest przy samej plaży, a wyróżniać go mają dopracowane w najmniejszym szczególe przestrzenie. W związku z tym, do współpracy zaproszono Annę Glik, którą znajdziecie na Instagramie pod pseudonimem “Warstwy”. Jak pisze Anna pod jednym ze swoich kolaży: “Połączyłam wnętrza hotelu z klimatem naszego Bałtyku. Unikalny klimat Świnoujścia, jego charakterystyczne miejsca i plażowicze w stylu retro”. 

Wnętrza utrzymane są w podobnej kolorystyce i klimacie. Wyróżnia je na pewno styl, w jakim tworzy artystka. Połączenie abstrakcji z klimatem retro, surrealizm, wyraziste faktury, a wszystko to w otoczeniu nadmorskiego krajobrazu. Jak będziecie odwiedzali Świnoujście, zajrzyjcie koniecznie do Hilton Resort & Spa.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!

>>> Przeczytaj również: Kolejny polski artysta podjął współpracę z Hermès! Co zaprojektowała Anna Glik?