noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Shia LaBeouf muzą Kanyego Westa?

REKLAMA
noSlotData

Shia LaBeouf, amerykański aktor znany widzom przede wszystkim z filmów Transformers i Indiana Jones, uznawany jest przez Hollywood za jednego z ciekawiej ubranych mężczyzn show-biznesu. Jedni uważają go za propagatora stylu normcore, inni podśmiewają się z jego stylizacji. Co łączy Shia ze światowej sławy raperem i producentem muzycznym Kanye Westem?

Kanye West to jedno z głośniejszych nazwisk w show-biznesie. Oprócz działalności muzycznej i małżenstwa z Kim Kardashian, West znany jest światu jako projektant. Świat mody oszalał na punkcie stworzonych przez rapera butów Yeezy Boost we współpracy z marką Adidas, a stylizacje Westa śledzą fani oraz portale modowe na całym świecie.

LaBeouf jest z kolei wzorem i inspiracją dla fanów trendu normcore. Wplata w swoje stylizacje militarne elementy, kupuje polary marki Patagonia, a paparazzi zwykle łapią go w sportowych outfitach.

>>> Przeczytaj również: Jak głośne produkcje wpływają na kreowanie trendów i sprzedaż?

Szaleństwu wokół stylu aktora uległ także Kanye West. Rok temu Internet obiegły zdjęcia rapera, który pojawił się w ukochanej czapce z daszkiem należącej do LaBeouf. Jak podaje “GQ” – Był to prezent urodzinowy dla Kanyego.

West nie ukrywa swojej fascynacji stylem aktora. W utworze No More Parties in LA można usłyszeć jak rapuje: I wish I dressed as fresh as Shia LaBeouf. West miał okazję spełnić swoje marzenia. Shia zdradził magazynowi “Esquire”, że West odwiedzając dom aktora zapytał, czy może wziąć trochę ubrań z garderoby. Zgodziłem się i jak na tym wyszedłem? Zabrał całą moją szafę – opowiedział LeBeouf w wywiadzie. Czy West uczyni z aktora gwiazdę swojej najnowszej kolekcji?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES