noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Casual Club od Pako Lorente jako elitarny klub kochających wygodę

REKLAMA
noSlotData

Klub swobody w wolnym tłumaczeniu, to najnowsza propozycja od Pako Lorente – dla niej i dla niego. Kolekcja Casual Club przyciąga komfortem, miękkością materiału, a przede wszystkim stylem. Kto powiedział, że wygoda kojarzy się wyłącznie z domem?

Rzeczywistość ostatnich miesięcy przedefiniowała sposób ubioru społeczeństwa. W skinny jeansach nie czujemy się już tak samo. Marka Pako Lorente o tym wie i podjęła krok w dobrą stronę. Stronę komfortu swoich odbiorców. Bawełniana propozycja marki, w 100% najwyższej jakości, udowadnia, że dres nie musi i nie jest nudny. Tegoroczny sezon wiosenno-letni stoi pod hasłem wygody i polska firma o tym wie doskonale.

Stwórz własny look

Projektowana w Polsce uniseksowa kolekcja daje nam możliwość modowego eksperymentowania. Pako Lorente łączy nutę casualową ze sportowym stylem, przez co noszenie kolekcji na co dzień jako total look, ułatwi poranny dobór stylizacji. Każdy element kolekcji stanowi również osobny byt, przez co może być bazą, bądź wisienką na torcie w naszym wyglądzie. Marka daje swoim odbiorcom pełną dowolność w miksowaniu projektów. Kolekcja skierowana dla niej i dla niego pozwala swoim odbiorcom tworzyć look transcendujący poza ramy płci. Co więcej, daje możliwość wymiany z partnerem – swoiste międzyludzkie zero waste.

Marka na sezon wiosna-lato proponuje bluzy z kapturem lub i bez niego, z oldschoolowymi dużymi kieszeniami. Spodnie dresowe, które grają z bluzami poprzez ściągacze – w spodniowym przypadku, przy nogawkach. Na ciepłe dni i letnie noce, marka oferuje zastępstwo spodni w postaci szortów, z tylną kieszenią, ot, idealną na klucze czy drobne. Czym byłaby kolekcja bez wieńczących jej t-shirtów? Minimalistyczne, proste, zawsze pasujące.

Spójna gama kolorystyczna, stonowana i miła dla oka koreluje z kontrastującą grafiką przedstawiającą logo Casual Club. Patrząc na zdjęcia kolekcji, czujemy miękkość materiału, a przede wszystkim poczucie zatonięcia w ubraniach, jak w najwygodniejszym fotelu.

Poczuj luz bez ograniczeń! jak piszą przedstawiciele Pako Lorente – ten luz idealnie wpisuje się w clou kolekcji.

>>> Przeczytaj również: H&M stworzy kolekcję wraz z kultową japońską marką TOGA

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES