noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
YES

Przyszłość zaczyna się teraz. YES przekaże 100 tys. zł na wsparcie dla Dziewczynek

REKLAMA
noSlotData

W marcu firma YES Biżuteria rozpoczyna współpracę z Fundacją Kosmos dla Dziewczynek, aby budować lepszą przyszłość dla kobiet. 

Świat wolny od stereotypów i patriarchalnych ograniczeń; świat, w którym kobiety mogą być kim chcą, kochać kogo chcą i realizować nawet najbardziej odważne marzenia – to wizja, którą firmą YES Biżuteria przedstawiła w swoim nowym spocie “Jestem kobietą. Jestem przyszłością”. W marcu, z okazji Dnia Kobiet, marka idzie o krok dalej i stawia pytanie, co musi się zadziać już teraz, aby taka przyszłość była możliwa. 

YES wspiera Dziewczynki

Odpowiedź jest dosyć oczywista – aby przyszłość mogła się zmienić, musimy zatroszczyć się o te osoby, które będą ją współtworzyć – o dziewczynki i dziewczyny. Dlatego właśnie marka YES nawiązała współpracę z Fundacją Kosmos dla Dziewczynek i razem z nią zwraca uwagę na wartości, które są kluczowe dla każdej młodej osoby. 

Przeczytaj również: “Chcemy inspirować, motywować i zmieniać życie kobiet w Polsce”. Justyna Lach, dyrektorka marketingu YES, o kluczowych działaniach w 2022 roku

Fundacja od lat zajmuje się wzmacnianiem i edukacją dziewczynek oraz ich rodziców. W opublikowanym dwa lata temu raporcie zwraca uwagę na stereotypy i ograniczenia, z którymi mierzą się dziewczynki. Wyróżnia również te cechy, których wzmacnianie może przynieść istotną różnicę dla dziewczynek. To właśnie te trzy kluczowe wartości stały się inspiracją dla marki YES, aby stworzyć dedykowane bransoletki, z których cała kwota będzie przeznaczona na wsparcie działań Fundacji. 

SPRAWCZOŚĆ – tę wartość wyraża bransoletka z logo Fundacji Kosmos dla Dziewczynek, które symbolizuje moc dziewczynek, ich prawo do wyrażania siebie i swoich opinii, podejmowania wyzwań i do bycia sobą. 

ODWAGA – to bransoletka z rakietą, która zachęca do kosmicznych marzeń, działania z mocą i rozwijania własnych zainteresowań po to, by sięgać gwiazd. 

RELACJE – to kluczowa wartość wyrażona za pomocą trzech gwiazdek, która mówi o współpracy między dziewczynami i chłopakami, szacunku dla różnorodności, siostrzeństwie i wrażliwości na potrzeby innych. 

Maja Ostaszewska ambasadorką akcji

Akcję wspiera również ambasadorka marki YES Biżuteria, Maja Ostaszewska, prywatnie mama Janiny

“Każdego dnia staram się przekazać mojej córce, żeby podążała za własnymi marzeniami. Rozwijała własne pasje. Była świadoma swoich mocnych stron i rozwijała je, dawała sobie prawo do poszukiwań i błędów. Żeby była wolna od zaspokajania cudzych wyobrażeń na jej temat. W kwestii wyglądu, sposobu życia, drogi, którą wybierze.”

– komentuje aktorka.

Kosmiczne bransoletki można kupić w wybranych Salonach YES oraz na YES.pl. Każda z nich kosztuje 100 zł i cała ta kwota zostanie przeznaczona na działania Fundacji. Powstało 1000 bransoletek, jeśli więc wszystkie znajdą swoje nabywczynie i nabywców, konto Fundacji zasili kwota 100 000 zł.  Do zakupionej w salonach YES bransoletki będzie dodawany magazyn “Kosmosu dla dziewczynek” pt. Przyszłość lub Koleżankujmy się.

Przeczytaj również: Pierścionek zmieni świat? Marka YES przekonuje, że wszystko zależy od nas!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

YES

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES