noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Singles' Day to święto zakupów, które rozpoczyna czas okazji cenowych w sieci Sephora. Popularny Dzień Singla, przypadający 11 listopada, przyciąga miliony poszukiwaczy okazji cenowych na całym świecie. W Sephora promocje, które wystartowały już 3 listopada, to okazja do upolowania dla siebie kosmetycznych hitów topowych marek zapachowych, makijażowych i pielęgnacyjnych. Sprawdź, jaką ofertę sieć perfumerii przygotowała w tym sezonie.

Singles’ Day w sieci perfumerii Sephora

REKLAMA
noSlotData

Singles’ Day to święto zakupów, które rozpoczyna czas okazji cenowych w sieci Sephora. Popularny Dzień Singla, przypadający 11 listopada, przyciąga miliony poszukiwaczy okazji cenowych na całym świecie. W Sephora promocje, które wystartowały już 3 listopada, to okazja do upolowania dla siebie kosmetycznych hitów topowych marek zapachowych, makijażowych i pielęgnacyjnych. Sprawdź, jaką ofertę sieć perfumerii przygotowała w tym sezonie.

Przeczytaj również: Dzień Singla przebije popularnością Black Friday? Chiński zwyczaj jest już obchodzony w Polsce

Sephora to jedna z najchętniej odwiedzanych destynacji zakupowych w okresie okołoświątecznym. Poszukujący okazji cenowych, już od listopada znajdą zarówno w perfumeriach, jak i na sephora.pl mnóstwo okazji do radości: już 3 listopada ruszyła oferta 
-25% rabatu na wszystkie produkty aż 60 marek przy zakupach za min. 249 zł. W ofercie Sephora Singles’ Day znajdziemy makijażowe klasyki m.in. od Estee Lauder, Clinique, jak i produkty marek trendujących w social mediach np. Fenty Beauty by Rihanna, Huda Beauty, Too Faced, Tarte czy Milk Makeup. 

Przeczytaj również: Camel powraca do mody

Najbliższe dni to też czas, w którym warto skorzystać z bogatej oferty na Singles’ Day marek pielęgnacyjnych np.: AVEDA, Shiseido, Phlov, Laneige, Erborian i wielu innych. W ofercie promocyjnej znajdziemy zarówno pojedyncze produkty, jak i piękne zestawy podarunkowe.

To też okazja do upolowania dla siebie nowego zapachu, którym otulimy się w jesienno-zimowe wieczory np. od Jimmy Choo, Narciso Rodriguez czy Eisenberg.

Przeczytaj również: (Nie)grzeczna uczennica – kucyk bardzo pożądany

Zdjęcie główne: mat. promocyjny

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES