noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Rusza gigantyczny projekt “Przepis na rozwój- Kompetencje szyte na miarę”. Uzyskaj 80% dofinansowania do edukacji

REKLAMA
noSlotData

Od lat mówiło się o braku dofinansowania do edukacji w modzie, zwłaszcza w aspektach stricte produktowo- biznesowych. Każdego roku w Polsce swoją przygodę z modą zaczyna około 5 tys. przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwijać własną markę odzieżową. Gdzie i od kogo mieliby się jednak uczyć tego biznesu? Zgłoś się do Projektu – „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę”!

W imieniu Konfederacji Lewiatan oraz Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan serdecznie zapraszamy pracodawców, przedsiębiorców, projektantów, przedstawicieli szkół kształcących w zawodach branży odzieżowo-tekstylnej, przedstawicieli administracji i wszystkich zainteresowanych sektorem mody do aplikowania o dofinansowanie edukacji w branży.

Projekt, który opiewa na 6.5 miliona złotych potrwa do końca 2022 roku. Jest on podzielony na 4 obszary:

 • Obszar I: Innowacje (B&R) – CSR
 • Obszar II: Planowanie produkcji
 • Obszar III: Produkcja (kształcenie w kierunkach technicznych: technik, konstruktor, etc)
 • Obszar IV: Umiejętności miękkie (biznes i marketing, budowanie o motywowanie zespołu)

Najbliższe szkolenia to:

 • Projektowanie komunikacji– 48h lekcyjnych z marketingu, PR, VM oraz reżyserii wydarzeń modowych
 • Fashion e-commerce– 48h lekcyjnych ze stricte sprzedaży w sieci (handel zagraniczny, marketplace, polityka cenowa, google analitycy, jak sprzedawać poprzez social media, etc)
 • Jak kreować by zarabiać (8h) – handel modą cross-border
 • Nowoczesne metody produkcji- szczegóły wkrótce
 • Planowanie produkcji- szczegóły wkrótce
 • Certyfikaty ekologiczne- szczegóły wkrótce
 • i wiele innych

Studiuj z 80% dofinansowaniem

Oprócz tego szkolenia, już od września będzie może aplikować o dofinansowanie na inne pogramy a nawet na studia podyplomowe w tym “Prawo i zarządzanie w sektorze mody” na Uczelni Łazarskiego, które od najbliższego roku szkolnego 2020/21 odbywają się w 70% zdalnie.

Wszystkie szkolenia za chwilkę znajdą się na stronię FashionBiznes.pl oraz na stronie Uczelni Łazarskiego: https://ckp.lazarski.pl/pl/studia-podyplomowe/akademia-biznesu-i-prawa-mody/ 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE I DOFINANSOWANIE– UWAGA JEST WIĘCEJ NIŻ CHĘTNYCH NIŻ MIEJSC

Najpierw musisz zgłosić chęć udziału a potem wybierasz sobie i swoim pracownikom kursy. Ważne abyś zarezerwował sobie najpierw miejsce poprzez rejestracje. Szczegóły jak to zrobić poniżej.

Szczegóły Projektu „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę”. 

Poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję rejestracji krok po kroku.

 1. Założenie konta w BUR (Baza Usług Rozwojowych) jako przedsiębiorca – “konto instytucjonalne” – https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/
 1. Wypełnienie formularza na stronie internetowej  PARP „Kompetencje dla sektorów”. Formularz musi być wypełniony na te same dane i e-mail co w punkcie 1. Jeżeli jakiekolwiek dane różnią się z tymi podanymi w punkcie 1. należy je skorygować.
 1. System automatycznie tworzy Państwa konto w Systemie Operatora Projektu z użyciem wcześniej podanych danych 
 1. W ciągu 24h  otrzymują Państwo e-mail aktywacyjny do logowania w Systemie Przepis na Modę –  na wskazany e-mail zostanie wysłana wiadomość aktywacyjna. Loginem do systemu Przepis na Modę jest Państwa e-mail podany w punktach 1 oraz 2. Hasło ustalają Państwo poprzez kliknięcie odnośnika w e-mailu aktywacyjnym wedle Państwa uznania
 1. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności mają Państwo możliwość złożenia wniosku o umowę w systemie Przepis na Modę, o ile nabór jest otwarty. Nabór odbywa się każdego miesiąca. Bądź jednak czujny ponieważ limit finansowy wyczerpuje się dość szybko.
 2. Jeśli udało Ci się uzyskać wstępną akceptację i budżet edukacyjny do wykorzystania, będziesz musiał wypełnić wniosek co najmniej na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia. W innym wypadku, Twoja rezerwacja przepada.

Zarejestruj siebie i swoich pracownikow już dziś. Nabór ruszył w maju.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES