VITKAC uruchamia Drive Through Fashion. To pierwsza taka usługa w Polsce!

615
mat. prasowe

VITKAC wystartował z nową usługą. W odpowiedzi na zmieniające się otoczenie dom handlowy uruchomił Drive Through Fashion – bezkontaktowy odbiór luksusowych zakupów. To pierwsza tego typu usługa w Polsce i prawdopodobnie na świecie.

– Sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusza do zmian zachowań zarówno po stronie konsumenta jak i sprzedawcy, a te powinny nadal odpowiadać na potrzeby klientów i jednocześnie dostosowywać się do zasad dyktowanych przez nową rzeczywistość – mówi Arkadiusz Likus.

Drive Through Fashion to prosta usługa. Po zrobieniu zakupów na stronie www.vitkac.com, odbieramy je na parkingu domu handlowego VITKAC na poziomie -2, bez wychodzenia z samochodu. Na parkingu zbudowano punkt odbioru z okienkiem, który ma jeszcze bardziej zminimalizować kontakt i zapewnić bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i pracownikom. Bilet jest walidowany podczas odbioru zakupów także za parking klient nie płaci.

Proste, prawda? Co sądzicie o takim udogodnieniu? Czy tak będą wyglądać zakupy przyszłości?

>>> Przeczytaj również: „Jeśli w kryzysie zaczniemy narzekać i płakać nad swoim losem, to nic nie osiągniemy” – Arkadiusz Likus o najbliższych planach VITKACa