noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Rihanna planuje poszerzyć swój kosmetyczny biznes?

REKLAMA
noSlotData

Rihanna najpierw zadbała o podkreślenie naszej urody – tworząc Fenty Beauty. Później, byśmy dobrze czuły się we własnej skórze, założyła markę bieliźnianą Savage X. Teraz będzie miała szansę zadbać o naszą skórę. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda przygotowuje się do poszerzenia kosmetycznego imperium o linię kosmetyków do pielęgnacji. 

Jak donoszą zagraniczne media, końcem marca do amerykańskiego urzędu patentowego (United States Patent and Trademark Office) wpłynął wniosek o zarejestrowanie nowego znaku towarowego. Ujawnia on, że nowa linia Rihanny miałaby nosić nazwę Fenty Skin.

Z aplikacji wynika, że asortyment marki miałby obejmować zarówno medyczne i niemedyczne produkty do pielęgnacji ciała (z wyłączeniem kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów zapachowych) oraz powiązane akcesoria w tym narzędzia i aplikatory. Sądząc po niesamowitej popularności kolorowych kosmetyków Fenty Beauty, linia pielęgnacyjna ma szansę równie szybko podbić serca fanów Rihanny i nie tylko.

To jednak nie jedyny projekt Rihanny, na który wszyscy będą czekać z niecierpliwością. Przypomnijmy, że piosenkarka jest w trakcie prac nad własną marką odzieżową, która powstanie pod skrzydłami francuskiego koncernu LVMH. Ta współpraca ma szansę być wyjątkowa nie tylko dla samej piosenkarki – marka stworzona wraz z Rihanną będzie pierwszym autorskim konceptem LVMH od 1987 roku (czyli od czasu powstania marki Christiana Laxroix) Więcej szczegółów tego projektu znajdziecie TUTAJ.

>>> Zobacz również: Kłopoty Fenty Beauty? Rihanna wycofuje jeden ze swoich produktów

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES