noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Rihanna stworzy markę z projektantami pracującymi dla Celine?

REKLAMA
noSlotData

Wiele na to wskazuje, że Rihanna ma szansę awansować z gwiazdy muzyki pop na królową branży mody. Jeśli informacje się potwierdzą, już niedługo będziemy mogli zobaczyć pierwszą autorską kolekcję ubrań piosenkarki. 

W życiu artystyki ostatnio wiele się dzieje. Oprócz sądowych potyczek gwiazdy z własnym ojcem, okazuje się, że piosenkarka już niedługo ma szansę zostać projektantką mody z prawdziwego zdarzenia. Jak donosi portal WWD, Rihanna ma połączyć swoje siły z francuskim konglomeratem modowym LVMH i na mocy tej współpracy stworzyć autorską markę ubrań.

>>> Zobacz również: Rihanna pozywa własnego ojca. Chodzi o nazwę jej kosmetyków

Według WWD, prace nad najnowszym konceptem piosenkarki trwają już od kilku miesięcy, a koncern LVMH zdążył już zwerbować do nich osoby pracujące dotychczas w Celine czy Louis Vuitton. Mówi się, że firma ma tworzyć kolekcje ready-to-wear, wyroby skórzane oraz akcesoria.

Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, będzie to oznaczać, że LVMH po raz pierwszy od 1987 roku (czyli od czasu powstania marki Christiana Laxroix), stworzy od podstaw autorski koncept.

Szczegóły na temat tego, kiedy kolekcja ma być wydana, nie zostały ujawnione. Krążą jednak pogłoski, że data może zbiec się z premierą dziewiątego albumu Rihanny. Piosenkarka jest podobno bardzo zaangażowana w tworzenie kolekcji, a wsparcia ma udzielać jej Sidney Toledano, dyrektor generalny LVMH, który nadzoruje projekt.

Jeśli doniesienia okażą się być prawdą, Rihanna będzie mogła dodać własną kolekcję do obfitego już portfolio modowego. Przypomnijmy, że piosenkarka jest autorką kolekcji bielizny Savage x Fenty, która została zaprezentowała w trakcie New York Fashion Week. Gwiazda ma na swoim koncie również kolekcję obuwia Puma x Fenty oraz jest autorką niezwykle popularnej linii kosmetyków Fenty Beauty. Rihanna wielokrotnie współpracowała też z największymi w branży mody, między innymi z domem mody Dior, z którym stworzyła kolekcję okularów, czy marką River Island, dla której stworzyła autorskie projekty ubrań.

>>> Zobacz również: LVMH dodaje kolejną markę do swojego portfolio

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES