noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Welcome to the Club – nowa kolekcja Reserved 

REKLAMA
noSlotData

Sport i moda to połączenie z bogatą historią. Sportowe elementy przeniknęły do świata fashion pod wieloma postaciami, czego efektem są choćby mnożące się w mediach społecznościowych trendy typu tenniscore czy golfcore. Te znalazły swoje odzwierciedlenie także w najnowszej kolekcji Reserved Welcome to the Club – dla niej i dla niego.

Przeczytaj również: Tissot T-Touch Connect Sport – test redakcyjny

Reserved prezentuje kolekcję Welcome to the Club

Tworząc Welcome to the Club projektantki marki czerpały inspiracje nie tylko ze wspomnianych wyżej tendencji, ale również potraktowanej z przymrużeniem oka estetyki old money. Kolekcjom przyświecały również dwie ikony mody, które łączy więcej niż z pozoru mogłoby się wydawać. To księżna Diana i jej niezapomniane street style’owe stylizacje oraz aktor Jacob Elordi, który podbił internet swoimi lookami – w opinii wielu – inspirowanymi stylem Lady D. Nowa kolekcja Reserved to ukłon w kierunku sportowej estetyki, ale tej kojarzącej się z klimatem elitarnych klubów z tradycjami.

Damska odsłona kolekcji to kilkanaście sylwetek, które łatwo łączyć w różnorodne zestawy. Wszystkie elementy mają wspólny minownik. Wygodę i klasykę, co podkreślają zarówno wykorzystane materiały, jak i fasony. Eleganckie modele takie jak trzyczęściowy set z marynarką i bermudami lub spodniami palazzo czy kombinezon z żakardowej tkaniny zgrabnie łączą się z rozwiązaniami w duchu sportowym. W kolekcji znajdziemy zatem obszerną bluzę czy szerokie spodnie z nogawkami na zatrzaski. Każdy model został zaprojektowany z dużą uważnością na interesujące detale. Uwagę przyciągają plisy na spódnicach mini, delikatne sweterkowe ażury czy tenisowy prążek pojawiający się na piżamowym secie i kostiumie kąpielowym, który można nosić też jako body. 

Kolekcja Welcome to the Club dostępna będzie w sprzedaży od 21 maja w wybranych sklepach stacjonarnych, online i w aplikacji Reserved. 

Więcej o polskiej modzie znajdziesz na lamode.info

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES