Monki About You

Popularna skandynawska marka debiutuje na platformie ABOUT YOU

MONKI łączy siły z ABOUT YOU, jedną z największych platform modowych i lifestylowych w Europie, która działa obecnie na 26 rynkach europejskich. Promując swoje modne kolekcje i siostrzane wartości, Monki rozszerza swój #MonkiStyle na społeczność ABOUT YOU. 

Stawiając w centrum uwagi modę i technologię, ABOUT YOU narodziło się w 2018 roku digitalizując klasyczną przechadzkę po sklepach poprzez stworzenie inspirującego i spersonalizowanego doświadczenia zakupowego. 

“Nasza wspólna wizja dotycząca chęci wzmacniania pozycji ludzi poprzez modę jest tym, co nas połączyło. Patrzenie jak społeczność Monki rośnie oraz rozpoczynanie tej wspólnej podróży jest dla nas bardzo ekscytujące. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi nas ta współpraca.

– Jennie Dahlin Hansson, dyrektor zarządzający w Monki

Klienci będą mogli cieszyć się kolekcjami mody Monki, opisywanymi jako Scandi-cool-meets- Asian street-style, zawierającymi zarówno wszystkie niezbędne części garderoby, jak i wyróżniające się elementy. Monki jest znane z inspirujących kolekcji, kolorowych nadruków i unikalnych sylwetek. Jednak marka istnieje również po to, aby dawać młodym kobietom na całym świecie siłę, by szanowały. siostrzeństwo, a przy tym były odważne, przyjazne i życzliwe dla planety

>>> Dowiedz się więcej: Nigdy nie przepraszaj za to kim jesteś” – akcja marki Monki, którą warto wesprzeć

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Newsletter

FASHION BIZNES