Kobieca subtelność, estetyka premium i brak sezonowości. Oto nowa polska marka MOIÉL

MOIÉL (czyt. moiel) to nowo powstający koncept ready-to-wear z segmentu premium. Marka, która inspiruje i rozwija estetykę nie tylko w zakresie mody, ale także sztuki nowoczesnej, eklektycznych wnętrz czy fascynujących oldtimerów. Tak docieramy do sedna inspiracji MOIÉL – wariacji na temat lat 80. i stylu new romantic. Poznajcie nową polską markę, za którą stoi Aleksandra Oleszek.

Koncept MOIÉL został stworzony, aby kobiety poczuły się docenione, piękne i zaopiekowane. Misją marki jest podkreślenie wysmakowanej kobiecej sensualności. Co najważniejsze, marka nie osadza swoich kolekcji w sezonach wiosna-lato, jesień-zima. Tkaniny i kroje zostały dobrane w taki sposób, aby modele mogły stać się bazą dla całorocznych stylizacji. W ten sposób stworzona została przestrzeń dla dodatków, które w zależności od pory roku, czy dnia nadają charakter stylizacji.

fot. Paulina Wesołowska

Klimat premierowej kampanii ​„​Santa Flora” usytuowany jest gdzieś pomiędzy Paryżem a Włochami. Z jednej strony akcentuje klasykę i wyważony styl charakterystyczny dla Francuzek, z drugiej… czerpie energię ze słonecznych włoskich prowincji.

Zdjęcia autorstwa Pauliny Wesołowskiej idealnie oddają ducha MOIÉL – subtelność w romantycznym wydaniu. Dla projektantki marki ważne było, aby stylizacje stworzone zostały wyłącznie z projektów polskich brandów. Sukienki, koszule oraz szorty pojawiły się w zestawieniu z kapeluszem od Paris Hendzel, biżuterią Jagg, ROSA oraz UMIAR, a także kultowymi już butami od L37.

Premierowa kolekcja składa się 7 elementów, które tworzą harmonię poprzez zastosowaną gamę kolorystyczną. Znajdziemy tu odcienie ecru, grafitu, różu, czy kwiatowego wzoru, stanowiącego inspirację dla całej kolekcji. Ich subtelność i ponadczasowość sprawia, że nie są to jedynie sezonowe propozycje. Warto podkreślić, że w kolekcji znajdują się najwyższej jakości włoskie jedwabie oraz wiskozy. I chociaż na pierwszy rzut oka sukienki, czy koszule wydają się eleganckie to poprzez bufiaste rękawy, poszerzoną linię ramion oraz długie szarfy, stają się propozycją dla osób poszukujących w klasycznych propozycjach nuty nonszalancji. Punktem zwrotnym w stonowanej kolekcji są szorty vintage z postarzanej eko-skóry. Stają się one idealnym przełamaniem dla jedwabnych koszul.

Podsumowując, MOIÉL zostało zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć cztery główne elementy: subtelność, estetykę premium, brak sezonowości i brak wyrzutów sumienia
z inwestowania w najlepszej jakości części garderoby.

Każdy z produktów dostępny jest na stronie internetowej marki www.moiel.pl

>>> Przeczytaj również: Vinted – fenomen wśród start-upów i żyła złota dla użytkowników. Jak zarobić na Vinted?

fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska

Newsletter

FASHION BIZNES