Kobieca subtelność, estetyka premium i brak sezonowości. Oto nowa polska marka MOIÉL

195
fot. Paulina Wesołowska

MOIÉL (czyt. moiel) to nowo powstający koncept ready-to-wear z segmentu premium. Marka, która inspiruje i rozwija estetykę nie tylko w zakresie mody, ale także sztuki nowoczesnej, eklektycznych wnętrz czy fascynujących oldtimerów. Tak docieramy do sedna inspiracji MOIÉL – wariacji na temat lat 80. i stylu new romantic. Poznajcie nową polską markę, za którą stoi Aleksandra Oleszek.

Koncept MOIÉL został stworzony, aby kobiety poczuły się docenione, piękne i zaopiekowane. Misją marki jest podkreślenie wysmakowanej kobiecej sensualności. Co najważniejsze, marka nie osadza swoich kolekcji w sezonach wiosna-lato, jesień-zima. Tkaniny i kroje zostały dobrane w taki sposób, aby modele mogły stać się bazą dla całorocznych stylizacji. W ten sposób stworzona została przestrzeń dla dodatków, które w zależności od pory roku, czy dnia nadają charakter stylizacji.

fot. Paulina Wesołowska

Klimat premierowej kampanii ​„​Santa Flora” usytuowany jest gdzieś pomiędzy Paryżem a Włochami. Z jednej strony akcentuje klasykę i wyważony styl charakterystyczny dla Francuzek, z drugiej… czerpie energię ze słonecznych włoskich prowincji.

Zdjęcia autorstwa Pauliny Wesołowskiej idealnie oddają ducha MOIÉL – subtelność w romantycznym wydaniu. Dla projektantki marki ważne było, aby stylizacje stworzone zostały wyłącznie z projektów polskich brandów. Sukienki, koszule oraz szorty pojawiły się w zestawieniu z kapeluszem od Paris Hendzel, biżuterią Jagg, ROSA oraz UMIAR, a także kultowymi już butami od L37.

Premierowa kolekcja składa się 7 elementów, które tworzą harmonię poprzez zastosowaną gamę kolorystyczną. Znajdziemy tu odcienie ecru, grafitu, różu, czy kwiatowego wzoru, stanowiącego inspirację dla całej kolekcji. Ich subtelność i ponadczasowość sprawia, że nie są to jedynie sezonowe propozycje. Warto podkreślić, że w kolekcji znajdują się najwyższej jakości włoskie jedwabie oraz wiskozy. I chociaż na pierwszy rzut oka sukienki, czy koszule wydają się eleganckie to poprzez bufiaste rękawy, poszerzoną linię ramion oraz długie szarfy, stają się propozycją dla osób poszukujących w klasycznych propozycjach nuty nonszalancji. Punktem zwrotnym w stonowanej kolekcji są szorty vintage z postarzanej eko-skóry. Stają się one idealnym przełamaniem dla jedwabnych koszul.

Podsumowując, MOIÉL zostało zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć cztery główne elementy: subtelność, estetykę premium, brak sezonowości i brak wyrzutów sumienia
z inwestowania w najlepszej jakości części garderoby.

Każdy z produktów dostępny jest na stronie internetowej marki www.moiel.pl

>>> Przeczytaj również: Vinted – fenomen wśród start-upów i żyła złota dla użytkowników. Jak zarobić na Vinted?

fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska
fot. Paulina Wesołowska