noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Założycielka MISBHV wśród 100 najważniejszych osób według “Hypebeast”

REKLAMA
noSlotData

Natalia Maczek znalazła się na liście najważniejszych osób kształtujących modę uliczną w 2018 roku. 

Portal Hypebeast stworzył zestawienie 100 osób, które w mijającym roku miały największy wpływ na kształtowanie kultury streetwearowej. Natalia Maczek znalazła się na liście HB100 pośród takich nazwisk jak: Virgil Abloh, Kanye West, Rihanna, Muccia Prada, Riccardo Tisci czy Alexandrer Wang.

Za markę MISBHV odpowiadają aktualnie Natalia Maczek i Tomasz Wirski. W ciągu ostatnich miesięcy marka ma na koncie między innymi współpracę z Reebokiem czy nowojorskim sklepem KITH. W projektach polskiego brandu wielokrotnie można było zobaczyć najpopularniejsze osoby show-biznesu, w tym Kylie Jenner, Gigi Hadid, Rihannę, Cardi B czy Travisa Scotta. Portal Hypebeast zwrócił również uwagę na to, że propozycje od MISBHV mieliśmy okazję oglądać na październikowej okładce polskiego wydania „Vogue”.

Twórcy zestawienia uzasadnili swój wybór faktem, iż Maczek i Wirski nie boją się ujawniać swoich polskich korzeni, wykorzystując swoje projekty do wyrażania minionych doświadczeń, subkultur i zjawisk kulturowych. 

To już drugi raz, kiedy twórczyni polskiej marki znalazła się w zestawieniu Hypebeast. Po raz pierwszy trafiła na listę HB100 w 2016 roku.

Natalii Maczek i całej marce MISBHV gratulujemy sukcesu! 

>>> Zobacz również: RECENZJA: Czym zaskoczył nas pierwszy polski pokaz MISBHV?

https://www.instagram.com/p/BqGG962ni6g/

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES