noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, autorka bestsellerowych książek, podcastów i programów telewizyjnych przyleci do Polski. Będzie jedną z prelegentek tegorocznego kongresu gospodarczo-technologicznego Impact24.

Michelle Obama przyleci do Polski

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, autorka bestsellerowych książek, podcastów i programów telewizyjnych przyleci do Polski. Będzie jedną z prelegentek tegorocznego kongresu gospodarczo-technologicznego Impact’24.

Przeczytaj również: Samochody od projektantów mody: kiedy haute couture zderza się z motoryzacją

Michelle Obama w Polsce

To już oficjalna informacja. Michelle Obama została ogłoszona jedną z mówczyń podczas Impact’24, kongresu zaplanowanego na 15-16 maja w Poznaniu. Jej historia to opowieść o czarnoskórej dziewczynce z przedmieść Chicago, która mimo licznych uprzedzeń rasowych, płciowych i klasowych ukończyła Princeton i Harvard. – Jeśli ja mogłam, Ty też dasz radę – twierdzi.

Michelle Obama – kariera

Po ukończeniu studiów została asystentką w kancelarii prawniczej Sidley & Austin. Po kilku miesiącach objęła stanowisko młodszej prawniczki, a następnie rekruterki. Jej kolejnym zawodowym przystankiem było biuro ówczesnego burmistrza Chicago, Richarda Daleya. Po zebraniu cennego doświadczenia została dyrektorką wykonawczą w organizacji Public Allies.

Jesienią 1996 objęła stanowisko wicedziekan ds. relacji ze społecznością na Uniwersytecie Chicagowskim, a w 2001 została dyrektorką wykonawczą w University of Chicago Medical Center. W 2006 roku awansowała na stanowisko wiceprezeski wspomnianej kliniki. Po zwycięskich dla jej męża wyborach prezydenckich wraz z rodziną wprowadziła się do Białego Domu.

W 2013 zajęła 50. miejsce na liście 50 najbogatszych polityków świata sporządzonej przez tygodnik „Angora”. Jej majątek osobisty oszacowano na 11,8 mln USD. W 2014, podczas drugiej kadencji jako pierwsza dama USA, zainicjowała program edukacyjny Reach Higher, poprzez który chciała zmotywować uczniów do poszerzania wiedzy i rozwoju naukowego przy wsparciu szkolnych doradców i zwiększeniu dostępu do subsydiów rządowych. Michelle Obama to również znana autorka bestsellerowych książek, podcastów i programów telewizyjnych.

Przeczytaj również: Amerykańska wyrocznia mody sprzeciwiła się Trumpowi

Więcej informacji o Impact’24

Impact’24 to wydarzenie o globalnym zasięgu, gromadzące elitę biznesu, liderów największych i najbardziej innowacyjnych firm, najważniejszych menedżerów, światowej klasy ekspertów z różnych dziedzin oraz przedstawicieli instytucji rządowych i europejskich. Podczas tegorocznego kongresu spodziewanych jest ponad 1650 firm i około 7000 uczestników.

Obok Michelle Obamy na scenie Impact’24 wystąpią m.in. Sanna Marin, była premier Finlandii, Peter Zeihan, strateg geopolityczny, oraz Varity Harding, uznana ekspertka w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Zdjęcie główne: instagram @michelleobama

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES