Marka LEVI’S® żegna się z Aliganza Fashion Agency

286
Źródło: materiały prasowe

To było owocne dziesięć lat, nadszedł jednak czas na zmiany i marka LEVI’S® rozstaje się  z Aliganza Fashion Agency. Zgodnie z globalną strategią marki LEVI’S®, implementowaną na większość rynków, w Polsce zostanie powołane nowe stanowisko PR Manager Eastern Europe, które objął Mateusz Marczyński.

Idzie nowe!

28 października marka kończy 10-letnią, niezwykle udaną współpracę z Aliganza Fashion Agency. Przez dekadę agencja tworzyła strategie marki, zajmowała się także  PR-em, organizowała eventy, zarządzała showroomem, social mediami oraz zajmowała się współpracą z influencerami. Z końcem miesiąca wszystkie te działania (z wyjątkiem zewnętrznego showroomu) będą obsługiwane w ramach wewnętrznych struktur marki LEVI’S®.

Kim jest PR Manager Eastern Europe? Mateusz Marczyński jest absolwentem London College of Fashion na kierunku Fashion PR. Doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii w centralach Michael Kors i Tommy Hilfiger. Ostatnio pracował w The Walt Disney Company gdzie był odpowiedzialny za kategorie produktów odzieżowych dla marek Disney, Marvel i Star Wars w Europie Centralnej. Marka LEVI’S® będzie w dobrych rękach!

Od listopada to The ICON Agency będzie odpowiadać za działania marki LEVI’S® w social mediach, a sample marki znajdować się będą w showroomie przy ul. Mokotowskiej 51/53.

>>>Zobacz również: Dlaczego Włosi chcą zakazu sprzedaży wody promowanej przez Chiarę Ferragni?