noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kampania MODIVO

Popularna spółka odzieżowa rozszerza swój zespół. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData

MODIVO plasuje się pośród liderów e-sprzedaży w Polsce i Europie. Grupa planuje rozszerzyć swój zespół o Category Managera. Sprawdź szczegóły i aplikuj.  

MODIVO S.A., to jeden z europejskich liderów e-commerce w sprzedaży odzieży, obuwia i akcesoriów. Gruapa łączy ofertę eobuwie.pl oraz MODIVO, które docierają ze swoją ofertą aż do 20 europejskich krajów. Spółka zapewnia dostęp do multibrandowych platform, oferujących nowoczesne rozwiązania oparte na strategii omnichannel, które dostarczają Klientom unikatowych dla branży doświadczeń zakupowych.

Inspirują nas moda i nowe technologie. To świat, którym chcemy się dzielić z naszymi Klientami i współtworzyć z naszymi Pracownikami. Dużo już osiągnęliśmy, a naszą ambicją jest dalszy dynamiczny rozwój

– podkreśla Grupa MODIVO.

Przeczytaj również: Znana polska marka poszukuje specjalisty ds. mediów społecznościowych. Sprawdź szczegóły

Modivo, jeden z pionierów e-sprzedaży w Polsce, rekrutuje na stanowisko Category Manager / mat. prasowe

Rekrutacja w MODIVO

MODIVO S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Category Manager. Wśród obowiązków przyszłego pracownika wymienia się między innymi: Planowaniem i zarządzaniem budżetem zakupowym, budowaniem strategii rozwoju podległej kategorii, jak i definiowaniem jej polityki cenowej oraz działań marketingowych.

Idealny kandydat/ka musi posiadać minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fashion/e-commerce. Niezbędne będą również: umiejętności budowania strategii zakupowych i promocyjnych oraz doświadczenia w ich wdrażaniu, pasja do śledzenia trendów, czy umiejętności analityczne i negocjacyjne.

Szczegóły oferty i link do aplikacji TUTAJ

Przeczytaj również: Zawód: stylistka modowa. Co trzeba o nim wiedzieć?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES