Luksusowa plaża Chanel? Znajdziesz ją w największych miastach Polski

Chanel wyruszyło w podróż po Polsce, zapraszając swoich miłośników do przestrzeni Fragrance & Beauty inspirowaną piaszczystą plażą w Deauville we Francji.

Dotychczas na wyjątkowe doznania Chanel mogli liczyć mieszkańcy Warszawy – na Placu Europejskim, na około 100 metrach kwadratowych zaprojektowano otwartą przestrzeń pod gołym niebem, aby oferować Klientom nowy sposób doświadczania marki i jej transformacyjnej mocy.

Projektując tę przestrzeń, dom mody Chanel pragnął odzwierciedlić własne unikatowe barwy – kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem (drewno, żagiel, liny) – konstrukcja oddawać miała atmosferę klubowej strefy na francuskiej plaży i tchnie atmosferą lata.  Choć z dala od morza, to jednak w nie mniej plażowo-wakacyjnym nastroju, CHANEL zaprosiło do celebrowania chwili odprężającego piękna w epicentrum ruchliwego miasta.

Teraz Chanel wyrusza w Polskę i przenosi swój urodowy event do największych miast naszego kraju.

W swojej wakacyjnej przestrzeni Chanel zaprasza do odkrywania niezbędnych produktów na plażę. Konsultantki marki będą czekały na zainteresowanych pragnących zaczerpnąć porady dotyczącej letniej pielęgnacji oraz poszukujących kosmetyków idealnie dobranych do osobistych potrzeb. Podczas eventu prezentowana będzie również linia Les Beiges, która skupia się na delikatnym, pełnym blasku, letnim makijażu oraz zapachy z linii Les Eaux de Chanel. Inspirowane ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel, zapachy Les Eaux de Chanel rozpoczynają nowy rozdział historii zapachów Chanel. 

Sprawdź, czy w Twoim mieście odnajdziesz wyjątkową plażę Chanel

Przestrzeń Chanel odnajdziecie w następujących miejscach:

Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona, termin: 15 – 28 lipca 2019 (do potwierdzenia)

Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 termin: 01 – 13 sierpnia 2019

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, termin: 31 sierpnia – 08 września 2019

zdjęcie: mat. prasowe

>>> Zobacz również: Summer Fridays czyli benefity pracowników Chanel

Newsletter

FASHION BIZNES