Koniec marki Gosha Rubchinskiy

346
Źródło: dazeddigital.com

Na Instagramie Gosha Rubchinskiy pojawiła się wiadomość, że marka zostaje zamknięta. Jednak to nie koniec. Kontrowersyjny projektant mody ma inne pomysły w zanadrzu. 

Przeczytaj również: Comme des Garcons: powstanie nowa linia w grupie marki

Rosyjski projektant nie będzie już projektował sezonowych kolekcji. Powody zamknięcia Gosha Rubchinskiy wciąż są nieznane. Hashtag przy poście na Instagramie sugeruje, że artysta skupi się na skaterskiej marce Paccbet, przy której współpracuje ze swoim najlepszym przyjacielem oraz Tolia Titaev.

Podczas pokazu mody w styczniu w rosyjskim Yekaterinburgu, Rubchinskiy wspomniał o nadchodzących zmianach oraz specjalnej współpracy z marką Adidas. Nie będzie żadnego pokazu mody Gosha Rubchinskiy przed Mistrzostwami Świata. Pokaz prezentujący tę kolekcję odbędzie się po Mistrzostwach, ale nie mam pojęcia gdzie. Nie mogę też nic powiedzieć o innych pokazach, ponieważ jest na to za wcześnie. Musimy podjąć decyzję co dalej – powiedział projektant portalowi WWD.

Gosha Rubchinskiy współpracował z takimi markami jak Dr. Martens, Levi’s oraz Burberry.

Projektant ma także na swoim koncie autorskie perfumy Perfect Summer Weekend, które zostały wyprodukowane we współpracy z Comme des Garcons. Można było je kupić w 2016 roku.

PODZIEL SIĘ