noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Marcin Janusz -reprezentant Polski w siatkówce - dołączył do grona ambasadorów Asics.

Reprezentant Polski w siatkówce nowym ambasadorem marki Asics

REKLAMA
noSlotData

Jeden z najlepszych polskich siatkarzy, Marcin Janusz dołączył do grona ambasadorów ASICS. Dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów będzie zaangażowany w działania zorientowane na promocję linii siatkarskiej, która obok biegania i tenisa ziemnego, jest kluczową kategorią produktową japońskiej marki.

Produkty ASICS testowałem od dłuższego czasu. Teraz pojawiła się okazja, aby zacieśnić naszą współpracę. Poza zaawansowanym technologicznie obuwiem, które podczas gry zapewnia mi szybkość oraz elastyczność, przekonała mnie filozofia założycielska marki, czyli „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Sport to nie tylko wyniki czy osiągnięcia, ale również harmonia pomiędzy ciałem i umysłem. Szczególnie wśród zawodowych sportowców, odpowiednie wsparcie mentalne jest równie ważne, jak rozwój fizyczny – powiedział Marcin Janusz.

Marcin Janusz nawiązał współpracę z Asics
Marcin Janusz nawiązał współpracę z Asics, fot. mat. prasowe

Asics – obuwie dla siatkarzy

ASICS posiada szeroką ofertę obuwia przeznaczonego do siatkówki. Wszystkie modele powstają w Instytucie Nauki i Sportu w japońskim Kobe i różnią się swoim przeznaczeniem w zależności od stylu gry zawodników. Marcin Janusz w pierwszej kolejności stawia na ASICS NETBURNER BALLISTIC FF3 oraz GEL-BLADE 8 – lekkie, szybkie i energiczne buty przeznaczone do gry full court, czyli na całym boisku. Współpraca z nowym ambasadorem obejmuje testy produktów na kanałach własnych, występowanie w obuwiu marki we wszystkich rozgrywkach oraz zaangażowanie w akcje promocyjne i dedykowane eventy konsumenckie.

Współpraca z Marcinem wzmacnia wizerunek naszej marki, jako mocno zaangażowanej w kategorię siatkarską. W naszych produktach stawiamy na innowacje oraz najwyższy komfort. Cieszymy się, że tak doświadczony, ale zarazem wciąż młody siatkarz, jak Marcin, docenił jakość, która kryje się za ASICS. Nasza współpraca ma charakter wielopłaszczyznowy, dlatego liczymy, że wspólnie będziemy rozwijać się, a także realizować wiele siatkarskich aktywacji dla wszystkich, którzy jeszcze nie spróbowali swoich sił w tym sporcie. Nasz nowy ambasador słynie z niesamowitej boiskowej inteligencji, wyczucia oraz doskonałej współpracy z kolegami. Słynie także z siły mentalnej, co z kolei wpisuje się w naszą globalną strategię, obejmującą wsparcie sportowców w obszarze zdrowia psychicznego. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy jeszcze silniejsi – dodał Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS Polska.

Obuwie ASICS w zależności od stylu gry dzieli się na trzy wiodące segmenty – “Wyżej”, “Mocniej”, “Szybciej”. Pierwszy z nich obejmuje modele przeznaczone w głównej mierze dla atakujących i środkowych, którzy najczęściej skaczą przy siatce. Druga kategoria koncentruje się na zawodnikach, którzy są „bliżej podłoża” i potrzebują jak najlepszej stabilizacji, a trzecia znajdzie zastosowanie wśród przyjmujących i libero. Wybór zależy jednak od indywidualnych preferencji.

Asics oferuje obuwie dla siatkarzy. Marcin Janusz ambasadorem kolekcji
Asics oferuje obuwie dla siatkarzy. Marcin Janusz ambasadorem kolekcji, fot. mat. prasowe

Nowy ambasador Asics. Kim jest Marcin Janusz?

Marcin Janusz jest obecnie jednym z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy. Urodzony w Nowym Sączu zawodnik ma na swoim koncie wiele tytułów zarówno na arenie krajowej, jak i zagranicznej. Wystarczy wspomnieć, że w swoim dorobku posiada aż pięć medali mistrzostw Polski, w tym dwa złote, trzy triumfy w Pucharze Polski oraz dwukrotnie sięgnął po zwycięstwo w prestiżowej Lidze Mistrzów. Na co dzień występuje na pozycji rozgrywającego.

Przeczytaj również: Amerykański „Vogue” zachwyca się Igą Świątek. „Jej historia zapiera dech w piersiach”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES