Justyna Gościńska, dyrektor globalnego marketingu i e-commerce 4F, odchodzi ze spółki OTCF

259
Justyna Gościńska / mat. prasowe

Dyrektor globalnego marketingu i e-commerce marek sportowych – w tym 4F, Under Armour czy Outhorn, należących do OTCF S.A., Członek Zarządu Fundacji 4F Pomaga, po niemal dwóch latach odchodzi ze spółki. 

 
Justyna Gościńska
przez ostatnie lata, wraz z zespołem budowała wizerunek brandów zarówno modowych, lifestalowych jak i sportowych. Działania marek należących do OTCF dawały doskonałe efekty, które widzimy nie tylko przy okazji dużych kampanii mediowych, nowych współpracach Ambasadorskich, ale również podczas najważniejszych wydarzeń sportowych. Marka 4F jest coraz chętniej wybierana przez Klientów, a grupa jej fanów stale rośnie.

Zeszły rok był ogromnym wyzwaniem. Cieszę się, że przeprowadziliśmy zwycięsko 4F i inne marki przez ten najtrudniejszy okres. Bazując na tym doświadczeniu, po wytężonej pracy i całkowitym oddaniu się firmie, chcę dalej i mocniej pracować nad własnym rozwojem, aby móc stawiać czoła kolejnym wyzwaniom – mówi Justyna Gościńska. 

>>> Przeczytaj również: TikTok otworzy biuro w Polsce. Firma zatrudni kilkudziesięciu pracowników i przedstawi ofertę dla biznesu