Julia Wieniawa rusza z własną marką – Jusee Cometics!

345
mat. prasowe

Julia Wieniawa śmiało sięga po marzenia. 21-latka otworzyła właśnie własną markę kosmetyczną. Co znajdziemy w ofercie Jusee Cosmetics?

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedno z najbardziej topowych nazwisk polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy. Aktorkę do tej pory moglismy obserwować między innymi w serialach “Rodzinka.pl”, “Zawsze warto”, czy w pierwszym polskim slasherze “W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Julia Wieniawa nie poprzestaje jednak na aktorstwie – na swoim koncie ma już kilka singli, w tym najnowszy SMRC wydany w lipcu br. Już wktótce zobaczymy ją również na parkiecie “Tańca z gwiazdami”, który wraz z jesienną ramówką powraca do Polsatu. Warto podkreślić, że Wieniawa zdobyła również ogromną popularność w mediach społecznościowych – na Instagramie śledzi ją ponad 1,7 mln osób. Uzdolnioną 21-latkę czeka teraz kolejne wyzwanie – praca nad własną marką kosmetyczną

O przygotowywanym od ponad roku secret project  Julia poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie. Jak sama przyznała, od dawna nie mogła doczekać się, by podzielić się efektami swojej pracy. 

Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee – wyznała Julia Wieniawa.

Co znajdzie się w ofercie Jusee Cosmetics? 

Oferta sklepu owiana jest jeszcze tajemnicą. Zainteresowani nowym projektem Julii  mogą zapisywać się do newslettera dostępnego na oficjalnej stronie Jusee Cosmetics. Jak narazie oglądać możemy efekty sesji promocyjnej, w której wystąpiła sama Wieniawa. Za zdjęcia odpowiada Łukasz Ziętek, stylizacją zajęła się Karla Gruszecka. Trzeba przyznać, że zainteresowanie Jusee jest niemałe – profil marki na Instagramie zdążył zebrać już niemal 40 tysięcy obserwujących!

>>> Przeczytaj również: W czasach kryzysu „Vogue” daje nadzieję