noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Londyński fashion week wprowadza bilety na pokazy!

REKLAMA
noSlotData

Tydzień mody tylko dla wybranych? To już przeszłość. Na londyński fashion week będzie można kupić bilety.

Rozbijajcie skarbonki! Londyński fashion week przeprowadza rewolucję, na którą czekali wszyscy amatorzy mody. Do tej pory na mogli się na niego dostać jedynie zaproszeni goście z grona VIPów. Od teraz każdy będzie mógł kupić bilet na wymarzony pokaz! I to już niedługo, bo sprzedaż na wrześniowy fashion week ruszy już w sierpniu.

https://www.instagram.com/p/ByciowDhtcc/

Chociaż w erze social mediów nawet największe marki chętnie transmitują swoje pokazy w internecie, to chętnych na zakupienie biletów prawdopodobnie nie będzie brakowało.

Niestety ci chętni, którzy liczą, że podczas tygodnia mody poznają jakąś gwiazdę, będą musieli się obejść ze smakiem. Zakupiony bilet będzie upoważniał do zobaczenia dodatkowo zaplanowanych 6 pokazów w dniach 14-15 września. Ważne osobistości łącznie z dziennikarzami i kupcami zostaną zaproszone na 13 i 14 września. Cena wejściówek również może zniechęcać do ich zakupu. Za standardowy bilet trzeba będzie zapłacić 135 funtów, czyli około 650 złotych. Miejsce w pierwszym rzędzie to wydatek rzędu 275 funtów, czyli 1300 złotych.

Jesteśmy ciekawi, czy na sprzedaż biletów zdecydują się niedługo organizatorzy innych fashion weeków. Na który tydzień mody chcielibyście pojechać najbardziej?

Zobacz również: Londyński Fashion Week tym razem mniej zróżnicowany rasowo od Paryża

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES