noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
W piątkowe popołudnie mediolańską sceną wstrząsnęła wiadomość o śmierci Davide Renne. Nie ujawniono bezpośredniej przyczyny zgonu 46 latka. Wiadomo natomiast, że w poniedziałek przeszedł on operację, po której trafił na oddział intensywnej terapii.

Dyrektor kreatywny Moschino, Davide Renne, zmarł w wieku 46 lat

REKLAMA
noSlotData

W piątkowe popołudnie mediolańską sceną wstrząsnęła wiadomość o śmierci Davide Renne. Na ten moment nie ujawniono bezpośredniej przyczyny zgonu 46 latka, jednak Corriere della Sera podaje, że ta mogła być związana z operacją, którą dyrektor kreatywny Moschino przeszedł w poniedziałek. Według informacji opublikowanych przez włoski dziennik, Renne od trzech dni przebywał na oddziale intensywnej terapii.

Nie ma słów, aby opisać niezmierzony ból, jakiego doświadczamy w tej dramatycznej chwili. Davide dołączył do nas zaledwie kilka dni temu. Nagła choroba zbyt wcześnie zakończyła jego młode życie. Nadal nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Z Davidem pracowaliśmy nad ambitnym projektem, pełni entuzjazmu i optymizmu patrząc w przyszłość. Mimo że był z nami bardzo krótko, od razu dał się poznać jako kochany i szanowany. Dziś pozostajemy odpowiedzialni za kontynuację tego, co tylko wyobrażała sobie jego kreatywność. Składamy najgłębsze kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom – powiedział Massimo Ferrett, prezes wykonawczy Aeffe SpA. 

Przeczytaj również: Znamy następcę Jeremy’ego Scotta. Marka Moschino mianowała nowego dyrektora kreatywnego

Zdjęcie główne: Instagram @moschino

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES