Billie Eilish zaprojektowała kolekcję dla Bershka

529
materiały prasowe Bershka

Media zdążyły już okrzyknąć 17-letnią wokalistkę nową ikoną streetwearu. Co znalazło się w kolekcji Billie Eilish x Bershka?

View this post on Instagram

?Get the powerful colour vibes with @billieeilish x Bershka

A post shared by Bershka (@bershkacollection) on

Billie Eilish to 17-letnia artystka muzyki pop, bardzo szybka stała się jedną z najszybciej wschodzących gwiazd. Jej fenomen rozpoczął się wraz z premierą debiutanckiego singla “Ocean Eyes” i ciągle się rozpędza. Bardzo szybko po jej skromnym wejściu w świat muzyki, album WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Można się było zatem spodziewać, że współpraca piosenkarki z którąś z marek modowych to tylko kwestia czasu.

Billie zdecydowała się na kolaborację z hiszpańską sieciówką Bershka. Linia Billie Eilish x Bershka trawiła do sklepów 29 sierpnia i jest gratką dla młodych fanów piosenkarki. To kolekcja pełna kontrastów, łącząca biele i czernie ze zdecydowanymi, wyrazistymi kolorami, a ciemną kolorystykę przełamująca jasnymi wstawkami. Stylizacje przygotowane przez Billie charakteryzują się ekstremalnymi objętościami, uniseksowym stylem i przykuwającą uwagę bielą, czernią, zielenią lub pomarańczą. Nie są to looki, które przypadną  do gustu wszystkim, jednak z pewnością fani Billie Eilish tłumnie ruszą do sklepów. Zobaczcie, jak prezentuje się kolekcja.

materiały prasowe Bershka

Zobacz również: BIZUU prezentuje jesienną kampanię w klimacie PRL