Art Selfie 2 remiksuje Wasze selfie za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji, stając się Waszym płótnem, wehikułem czasu i paszportem na podróż pełną twórczych kulturowych odkryć.

Art Selfie powraca, tym razem z generatywną sztuczną inteligencją

Art Selfie 2 remiksuje Wasze selfie za pomocą generatywnej sztucznej inteligencji, stając się Waszym płótnem, wehikułem czasu i paszportem na podróż pełną twórczych kulturowych odkryć.

Przeczytaj również: Margot Robbie i jej stylista wydają książkę. Ujawnią niepublikowane wcześniej szczegóły z filmu Barbie

Pamiętacie Art Selfie? Ta funkcja Google Arts & Culture, uruchomiona w 2018 roku, pomogła Wam znaleźć Waszych sobowtórów w historii sztuki. Teraz, korzystając z mocy generatywnej sztucznej inteligencji, Art Selfie 2 ponownie pozwala Wam stanąć twarzą w twarz z kulturą, odwiedzając światową sztukę, historię i kulturę, z Wami w centrum.

Funkcja, która początkowo była prototypem rozwiniętym w ramach programu Artists in Residence, umożliwia zrobienie sobie selfie lub zdjęcia z przyjaciółmi i wybranie stylu, a następnie sprawdzenie, jak generatywna sztuczna inteligencja tworzy artystyczny obraz wokół Waszej twarzy, płynnie łącząc Wasze selfie z wybranym scenariuszem. Zobaczcie, jak będziecie wyglądać wcielając się w odkrywcę wspinającego się na Everest, namalowani jako muza w ogrodzie Moneta lub odziani w sportową zbroję niczym odważny średniowieczny rycerz. Dzięki ponad 25 różnorodnym stylom i wielu innym, które zostaną dodane w przyszłości, Art Selfie 2 to Wasz paszport na podróż pełną kreatywnych poszukiwań i nauki.

mat. prasowy

Przeczytaj również: Najmodniejsze samochody w 2024 roku

Uczcie się podczas tworzenia

Art Selfie 2 to coś więcej niż tylko selfie warte udostępnienia. To także brama do poznawania kultury. Podczas generowania Waszego obrazu, dla każdego stylu otrzymujecie ciekawostki, a po transformacji możecie odkrywać powiązane historie, artefakty i wiele więcej — a wszystko to dzięki naszym partnerom. Kliknijcie „czytaj więcej” na ekranie wyników, aby zgłębić kierunki artystyczne, okresy historyczne lub odległe miejsca, które zainspirowały Wasz nowy wygląd.

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami sztuki, zapalonymi historykami, czy po prostu ciekawscy, Art Selfie 2 ma coś dla każdego.

Przeczytaj również: Modny makijaż 2024: najsilniejsze trendy z pokazów mody

Zdjęcie główne: mat. prasowy

Newsletter

FASHION BIZNES