noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

ARKET wybiera The ICON Agency. “Praca z tak wyjątkową marką to dla nas ogromne wyróżnienie”

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

ARKET, współczesna marka skandynawskiego designu i stylu życia, rozpoczyna współpracę z The ICON Agency, jedną z wiodących agencji kreatywnych w Polsce. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę komunikacji 360°, mającą na celu wprowadzenie marki ARKET na polski rynek oraz otwarcie pierwszego sklepu w Warszawie.

Przeczytaj również: Arket, COS i &Other Stories dostępne online w Polsce na jednej platformie sprzedażowej

Szczegóły współpracy The ICON Agency z marką ARKET

The ICON Agency odpowiedzialne będzie za kompleksowe wprowadzenie marki ARKET na polski rynek, w tym za działania z zakresu PR&communication, influencer marketingu oraz organizację eventów. Wybrane produkty marki będą dostępne także w showroomie agencji, mieszczącym się przy ulicy Mokotowskiej 40/3 w Warszawie.

Praca z tak wyjątkową marką to dla nas ogromne wyróżnienie. To nie tylko możliwość wprowadzenia ARKET na polski rynek, lecz także promowanie wartości skandynawskiego designu i zrównoważonego stylu życia wśród szerokiego grona odbiorców. Jest to dla nas niezwykle inspirująca podróż, która umożliwia polskim klientom dostęp do wysokiej jakości produktów, wspierających świadome wybory – mówi Daria Graczykowska, Head of PR &communication w The ICON Agency.

Przeczytaj również: „Firmie naprawdę zależy” –  Daniel Ervér, prezes i CEO Grupy H&M o najważniejszych wartościach, wierze w ludzi i świadomych wyborach modowych

ARKET otwiera pierwszy sklep w Polsce. Znamy jego lokalizację

Zgodnie z informacjami, które publikowaliśmy już na łamach Fashion Biznesu przed kilkoma tygodniami, nowo powstający sklep ARKET w Warszawie znajdzie się w centrum handlowym Westfield Arkadia. Oferował on będzie starannie wyselekcjonowane, zrównoważone produkty wysokiej jakości dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz do domu. Otwarcie sklepu w Warszawie planowane jest na 30 sierpnia 2024 roku. Salon charakteryzować ma nowoczesność wzbogacającą doświadczenia zakupowe klientów. Podobnie jak w innych lokalizacjach w jego wnętrzu oprócz asortymentu marki znajdziemy kawiarnię.

Lokalizacja Arket w Warszawie to galeria handlowa Westfield Arkadia.
mat. prywatny

O skandynawskiej marce ARKET

ARKET to nowoczesne miejsce skandynawskiego designu i stylu życia, oferujące kolekcje dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz do domu. Zainspirowane prostotą, naturą i estetyką powolnego życia, produkty ARKET są zaprojektowane tak, aby poprawiać codzienne życie poprzez jakość, zrównoważony rozwój i ponadczasowy styl. Założona w 2017 roku jako część Grupy H&M, ARKET ma na celu demokratyzację jakości i piękna poprzez szeroko dostępne, dobrze wykonane produkty.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES