noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Anna Lewandowska żona Roberta Lewandowskiego RL9 kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej

Anna Lewandowska inwestuje w nowy biznes. „To pierwsze tego typu studio w Europie”

REKLAMA
noSlotData

Anna Lewandowska ogłosiła otwarcie nowego, wyjątkowego biznesu w sercu Barcelony. EDAN Studios ma łączyć w sobie największe pasje żony kapitana reprezentacji Polski: fitness, taniec i zdrowe odżywianie.

Zawsze staram się was inspirować do zdrowego trybu życia, ale także do rozwoju i podążania za waszymi marzeniami. Ja takie marzenia również mam, które chcę realizować. Od momentu przeprowadzki do Barcelony marzę o tym, aby rozwijać swoje firmy również tutaj. Intensywnie nad tym pracuję razem z moimi zespołami – wspominała niedawno Lewandowska. Teraz plany jednej z najpopularniejszych trenerek Polek stały się jasne. Chodzi o multi-butikowe studio, skierowane do miłośników aktywności fizycznej. Miejsce to ma połączyć pasje żony Lewandowskiego: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia.

To połączenie mojej działalności, którą konsekwentnie prowadzę od kilkunastu lat w Polsce i aktywności, które rozpoczęłam po przeprowadzce do Hiszpanii. Chciałam otworzyć swoje miejsce w Barcelonie i przybliżyć Hiszpanom filozofię mojego zdrowego stylu życia, zachęcając do dbania o siebie i codziennych aktywności fizycznych – wyznała Anna Lewandowska w rozmowie z Business Insider. To pierwsze tego typu multi-butikowe studio w Europie, które będzie oferować taką różnorodność zajęć i możliwość udziału w części kulinarnej. W ramach jednego pakietu nasi goście sami będą mogli decydować, na jaką aktywność mają danego dnia ochotę.

Nowy biznes Lewandowskiej. EDAN Studios

EDAN Studios powstaje we współpracy z Jonathanem Fisherem, światowej sławy ekspertem w dziedzinie fitnessu, właścicielem butikowych klubów TRIB3 i grupy Holmes Place Brands. Fisher odpowiada za stworzenie i zarządzanie siecią klubów fitness w 14 krajach. Studio Lewandowskiej ma być zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Barcelony – Eixample.

Otwarcie EDAN Studios zaplanowane jest na wrzesień 2024 roku. Lewandowska zapowiada, że studio będzie oferować szeroki wachlarz zajęć, zaspokajając potrzeby osób o różnym poziomie zaawansowania i preferencjach treningowych.

Lewandowska podkreśla, że chce stworzyć miejsce budowania zaangażowanej społeczności. Oprócz regularnych zajęć, w studio będą organizowane specjalne wydarzenia, takie jak wspólne gotowanie, warsztaty dietetyczne, weekendy SPA i obozy treningowe.

Ceny i pakiety

Ceny wstępu do EDAN Studios nie będą oparte na członkostwie. Zamiast tego zaoferuje pakiety miesięczne w zależności od liczby wizyt. Podstawowy pakiet EDAN4 obejmie 4 wizyty na dowolnych zajęciach grupowych (fitness, pilates, taniec) i kosztuje 69 euro. Dostępne będą również pakiety z 8, 12 i nielimitowaną liczbą wizyt w miesiącu.

Bizneswoman i inspiracja

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego jest obecnie obserwowana na Instagramie przez 5,5 milionów osób. Popularność zyskała nie tylko jako sportsmenka, ale również propagatorka zdrowego stylu życia. Jej blog “Healthy Plan by Ann”, książki, płyty DVD z ćwiczeniami, aplikacja treningowo-dietetyczna oraz catering dietetyczny SuperMenu inspirują miliony ludzi do zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Lewandowska stoi również za popularną marką kosmetyczną Phlov. Więcej na jej temat przeczytasz TUTAJ.

Lewandowska stawia na biznes w Barcelonie

Anna Lewandowska od dłuższego czasu zapowiadała ekspansję swoich biznesów na rynek hiszpański. Otwarcie EDAN Studios to kolejny krok w tym kierunku. W styczniu 2024 roku Lewandowska wspominała również o planach wprowadzenia na rynek hiszpański swojej marki kosmetyków Phlov.

Przeczytaj również: Robert Lewandowski kontra Anna Lewandowska. Kto królował w sieci w 2023 roku?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES