Ta suknia ślubna Zosi Zborowskiej jest od polskiego projektanta

318
źródło: instagram.com/lukaszjemiol

Zosia Zborowska oraz siatkarz Andrzej Wrona powiedzieli sobie „tak”! Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami, a Para Młoda poinformowała o niej dopiero po złożeniu sobie przysięgi małżeńskiej.

W tym niezwykle ważnym dla siebie dniu, Zosia Zborowska wystąpiła w długiej kronkowej sukience. Autorem projektu jest Łukasz Jemioł, który zresztą był jednym z gości tej uroczystości. Oprócz niego, na ślub i wesele zostały zaproszone osoby z najbliższego grona Pary Młodej, a wśród nich Maja Bohosiewicz, Robert Kupisz, Magdalena Cielecka czy Anna Lewandowska.

Suknia ślubna Zosi Zborowskiej została wykonana na miarę. Biała kreacja stanowiła połączenie klasycznej formy i nietuzinkowych detali. Jak Łukasz Jemioł ujawnił na swoim Instagramie, do jej wykonania wykorzystano 20 metrów jedwabnego muślinu oraz 10 metrów francuskiej ręcznie tkanej koronki. Stylizację dopełnił klasyczny długi welon, sięgający do ziemi. W dzień ślubu, aktorka postawiła na delikatny naturalny makijaż raz naturalne, lekko upięte loki.

Oprócz pięknej sukni Panny Młodej, naszą uwagę przykuła adoprowana przez aktorkę suczka – Wiesia, która również … wystąpiła w białej sukience. Zosia Zborowska od dawna słynie z aktywnej walki na rzecz praw zwierząt – dlatego też, Para Młoda zamiast kwiatów zażyczyła sobie karmę dla psów ze schroniska.

Zosi Zborowskiej i Andrzejowi Wronie życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

View this post on Instagram

Taki wtorek ??‍♀️ ? #żona

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

>>> Zobacz również: List Anny Puśleckiej do Ministra Zdrowia. Gwiazdy wołają o pomoc dla dziennikarki