noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
chylak

Sukces Zofii Chylak. Jej torebki dostępne są na platformie Net-A-Porter

REKLAMA
noSlotData

Polska projektantka została doceniona przez ogólnoświatową platformę z modą online. Od teraz jej projekty będzie można zakupić w sklepie Net-A-Porter. 

Nie trudno zauważyć, że torebki Zofii Chylak robią ogólnoświatową furorę. Na Instagramie bez trudu odnaleźć możemy grono stylistek, dziennikarek modowych i blogerek dumnie pozujących z kultowymi już modelami Chylak Bags. Torebki biją rekordy popularności na tyle, że osoby zainteresowane zakupem, muszą wpisywać się na specjalne listy, a czas oczekiwania na wymarzony model wynosi nawet do kilku miesięcy.

Od teraz projekty Chylak Bags dostępne będą ogólnoświatowo. Zofia Chylak to jedna z nielicznych polskich projektantek, którym do tej pory udało się nawiązać współpracę z popularną platformą. Radosną wiadomością podzieliła się na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BqZY7ZDn6Lo/

W sklepie internetowym Net-A-Porter odnaleźć można projekty największych światowych domów mody takich jak Gucci, Balmain czy Burberry. Zofia Chylak jest kolejną Polką, której udało się dostać na platformę ze swoimi projektami. Do tej pory na platformie mogliśmy odnaleźć asortyment marki Le Petit Trou, założonej przez stylistkę Zuzannę Kuczyńską oraz projekty Magdy Butrym.

Zofii Chylak serdecznie gratulujemy sukcesu!

>>> Zobacz również: Jak „Vogue” radzi sobie na polskim rynku wydawniczym?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES