Teraz puste butelki YOPE można ponownie napełnić ulubionymi produktami w znanych sieciówkach

269

Marka Yope, Swapp oraz Carrefour BIO połączyły siły, a efektem tej współpracy jest dozownik produktów kosmetycznych w markecie na Warszawskim Bemowie. Rozwiązanie jest ekologiczną propozycją niwelującą kwestie nadprodukcji i zbyt dużego zużycia plastikowych opakowań. 

Wypożyczaj, nie marnuj

Stacja refill, w której uzupełnić można opakowania wielokrotnego użytku znajduje się we flagowym sklepie Yope i cieszy się dużym powodzeniem. Dlatego marka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zainstalowała automat Swapp w Carrefourze BIO przy ulicy Pełczyńskiego 5 w Warszawie. W automacie uzupełnić można produkty Yope takie jak żele, szamponym mydła czy płyny antybakteryjne. Dzięki użyciu butelki wielokrotnego użytku każdy z produktów jest tańszy o 15%. W stacji refill znajdują się również butelki wielokrotnego użytku o pojemności 500 ml, które można wypożyczyć. 

Troska o środowisko motywuje nas do wcielania w życie nawet najbardziej nieszablonowych pomysłów. Tak było z opcją refill, którą wprowadziliśmy jako pierwsza polska marka najpierw w warszawskim butiku YOPE. A teraz puste butelki można ponownie napełnić naszymi produktami także w sklepach Carrefour BIO! Znajdziecie tam innowacyjne automaty Swapp po brzegi wypełnione YOPE!

Swapp i YOPE

Kreatywne trio: Andrzej, Sargheve i Szymon stworzyli Swapp, czyli sprytne maszyny, dzięki którym można ograniczyć ilość zużywanego plastiku oraz jednorazowych opakowań i tym samym zredukować ilość odpadów, które trafiają do środowiska. A naturalne kosmetyki i środki czystości YOPE idealnie wypełniają ten proekologiczny koncept. Tak samo troszczymy się o Ziemię, to naturalne więc, że połączyliśmy siły. W efekcie stanęły proste i wygodne automaty, w których możecie ponownie napełnić puste butelki swoimi ulubionymi produktami YOPE podczas codziennych zakupów w Carrefour BIO na Bemowie.

Jak to działa?

Podobnie jak automat z kawą. Stawiasz pustą 500 ml butelkę w wyznaczonym miejscu i na ekranie urządzenia wybierasz produkt, którym chcesz ją napełnić. Płacisz, zbliżając kartę do terminala, naciskasz start i gotowe! Na miejscu można kupić albo wypożyczyć butelkę wielokrotnego użytku. Wybierz tę ze stali nierdzewnej, gdy zależy Ci na trwałości opakowania lub szklaną, jeśli masz alergię na metale: chrom lub nikiel.

Akcja zrealizowana jest w ramach CSR-owej działalności sieci Carrefour i wpisuje się w strategię działania nowych, marketów BIO sieci. 

Julia Bakalarska

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Salon kosmetyczny, barber shop i chillout zone. Tak wyglada nowy salon Sephory