noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Banksy w Polsce. Gdzie zobaczymy prace artysty?

REKLAMA
noSlotData

Banksy to jeden z najsłynniejszych na świecie artystów street-artuPonadto owiana tajemnicą tożsamość budzi dużą ciekawość i wielkie zainteresowanie samym twórcą. Już za niedługo prace Banksy’ego ujrzymy w Warszawie.

Grafiki Banksy’ego będziemy mogli zobaczyć podczas Targów Sztuki Dostępnej, które odbędą się 2 i 3 marca 2019 roku w warszawskiej przestrzeni Babka do Wynajęcia. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Jego ideą jest promowanie sztuki współczesnej dobrej, ale także niedrogiej. Żadne dzieło sprzedane na Targach nie będzie droższe niż 5000 zł. To jeden ze sposobów organizatorów, by sztuka stała się bardziej “dostępna” dla laików.

https://www.instagram.com/p/BskxP6Rld-I/

W ramach tego wydarzenia, wystawiona zostanie galeria Brain Damage Gallery. Wystawca zaprezentuje grafiki gwiazd światowego street-artu, w tym właśnie brytyjskiego artysty – Banksy’ego.

Brain Damage Gallery współpracuje z najwybitniejszymi na świecie przedstawicielami sztuki ulicznej. Oprócz tego rozwija własną kolekcję i organizuje premiery filmowe i wydawnicze.

>>>Przeczytaj również: Trendy marketingowe, które warto wdrożyć do swojego biznesu

Podczas Targów Sztuki Dostępnej poza pracami Banksy’ego, znajdziemy prace takich artystów jak: Chazme, NAWER, Paweł Ryżko, Zbiok Czajkowski czy Zedz.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES