Pastelowa wiosna z marką SZYMANSKA

1005
Źródło: inf. prasowa

Kolekcja ręcznie robionych swetrów SZYMANSKA na sezon wiosna-lato 2018 to podróż dookoła świata. Unikatowa kolekcja składa się z modeli, które swoje nazwy zawdzięczają najpiękniejszym wyspom. Inspiracje podróżami tworzą splot motywów układających się w oryginalne ażurowe wzory.

Etniczne frędzle, kolorowe sznurowania, azteckie przeploty wykonane są z najwyższej jakości włóczek. Kolekcja stworzona jest z alpaki, kaszmiru i dziewiczej wełny. Modele na lato to jednak przede wszystkim wełna z merynosa o unikatowych chłodzących właściwościach. Kolekcja SZYMANSKA to podróż przez delikatne pastele, melanżowe szarości, odcienie bieli po mocne letnie kolory podkreślające opaleniznę.

>>> Przeczytaj również: Pokaz Opening Ceremony odbędzie się w Disneylandzie

DNA kolekcji SZYMANSKA to zmysłowość i sensualna kobiecość. Ażurowe wzory nadają sylwetce lekkości i dają komfort przewiewności tak ważny wiosną. Ciekawie wykończone dekolty i fasony odsłaniające ramiona odkrywają najpiękniejsze elementy kobiecej sylwetki. Każdy z modeli jest unikatowy w swoim projekcie, każdy wykonywany jest ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale.

szymanska wiosna 2018
Mat. prasowe