Jedna z najpiękniejszych witryn świątecznych już widoczna w Bergdorf Goodman

869
źródło: blog.bergdorfgoodman.com, zdjęcie: Ricky Zehavi

W okresie przedświątecznym popularne sklepy prześcigają się w pomysłach na wyjątkowe witryny. Poprzez ogrom pracy swoich dekoratorów, największe światowe domy handlowe pragną przenieść swoich klientów w magiczną krainę świąt. 

Co roku unikatowe stylizacje okien sklepowych zapierają dech w piersiach. Warto zaznaczyć, że przygotowanie tak imponujących wystaw, to ogromny nakład pracy, planowany z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Praca ta jednak nie idzie na marne. Witryny skutecznie przyciągają wzrok klientów, wprowadzając ich w wyjątkowy świąteczny nastrój, zachęcają do poszukiwania prezentów.

>>> Przeczytaj również: Flagowy butik Chanel ponownie otwarty. Wnętrze robi wrażenie

Bergdorf Goodman to luksusowy dom towarowy zlokalizowany na Piątej Alei w Nowym Jorku. Sklep słynie z corocznych wystaw świątecznych. Tegoroczna wystawa już zdobi witryny sklepu. Zatytułowana została „Smakołyki Bergdorfa” i próbuje ująć wszelkie świąteczne przysmaki, jakimi raczymy się w tym okresie, od charakterystycznych cukrowych lasek, po aromatyczne korzenne pierniczki. Zobaczcie sami, bo jej widok zdecydowanie robi wrażenie.

źródło: blog.bergdorfgoodman.com, zdjęcie: Ricky Zehavi

OGLĄDAJ DALEJ…