noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Smartband od FashionBiznes.pl na rzecz aukcji WOŚP

REKLAMA
noSlotData

Wspólnie z Agą Roszak i Pawłem Luty (Magazyn Allegro) stworzyliśmy unikalną bransoletkę, która wystawiona została na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Inteligentna bransoletka (tak zwany smartband) została stworzona w trakcie warsztatów „Wearables for Good” organizowanych przez GeekGoesChic.Co w Campus Warsaw. Wspólnie z Agą Roszak i Pawłem Luty (Magazyn Allegro) stworzyliśmy stworzyliśmy bransoletkę inspirowaną miastem Seoul. Nasze dzieło, w ramach akcji RzeczyOdSerca.pl, wystawione zostało na aukcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze za bransoletkę przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Bransoletkę licytować możecie pod tym linkiem.

Instagram_wearable_fashionbiznes_geekgoeschic

W warsztatach „Wearables for Good” wzięli udział przedstawiciele polskiej branży fashion, m.in. ci z czołowych publikacji modowych w naszym kraju. Podzieleni na grupy uczestnicy, personalizowali smartbandy i z gadgetu elektronicznego zamienili je w akcesorium modowe. Zorganizowana przez GeekGoesChic.Co akcja odbyła się w partnerstwie Google oraz Allegro, które zakupiło smartbandy na jej rzecz.

GeekGoesChic.Co - fashion insiders personalise wearables

Wszystkie bransoletki zostały sfotografowane podczas sesji zdjęciowej. Modelka, Magda Zalewska z Embassy Models, wystąpiła w ubraniach zaprojektowanych przez projektantów biorących udział w warsztatach: Agę Roszak, Olę Bąkowską, Local Hereos, Hector&Karger oraz Sophie Kula. Autorką zdjęć jest Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic.Co, makijaż wykonała Polka Dźwigała z Seizo.pl. Modelkę stylizowały Aga Roszak i Ola Bąkowska. Przy sesji współpracowali również Ania Malko z TFH Koncept Store, Ania Migacz Lesińska z  CARGO by OWEE, Andrzej Wieser, Marcos Rodríguez Velo, Micaela Xerinda oraz Magda Przygoda z Polki.pl.  Sesja odbyła się w przestrzeniach Campus Warsaw.

Zobaczcie sesję zdjęciową z naszym smartbandem oraz zapraszamy do licytowania naszej bransoletki!GeekGoesChic.Co - fashion insiders personalise wearables

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES