noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Rekrutacja do Converse All Stars! Marka chce spełniać artystyczne marzenia młodych artystów

REKLAMA
noSlotData

Converse od lat promuje kreatywność i indywidualność poprzez swoje produkty. Jednak marka nie ogranicza się tylko do projektowania butów i apparelu. Kluczowym działaniem w misji współtworzenia lepszej przyszłości jest wspieranie swojej społeczności – All Stars. Ta grupa to wyselekcjonowana przez Converse młoda siła kreatywna.

Przeczytaj również: Jakie studia dla branży modowej w 2024 roku?

Promocja zdolnych artystów młodego pokolenia

Marka od lat aktywnie wspiera w rozwoju artystycznym zajawkowiczów i ambitnych, młodych ludzi. Ta społeczność to bezpieczna przestrzeń na wymianę myśli czy pasji i platforma do poznawania nowych inspirujących ludzi z Polski oraz z innych krajów zrzeszających grupy All Stars. Jako członek możesz nie tylko angażować się w rozwijające projekty i poznawać tajniki wiedzy branży kreatywnej, ale też po prostu przeżyć przygodę życia z ludźmi, których też napędzają podobne fascynacje.

Dzięki tej inicjatywie god.wifi, czyli Wiktoria Maciuk, wypuściła na rynek trzy klimatyczne single wraz z oprawą wizualną wprowadzającą widza w jej wyjątkowy świat. Klaudia Konarska wzięła przyrodę za przewodnika i stworzyła kolekcję ubrań, która nawiązuje do chłodu, ziemistości i przejmującego oblicza natury. Julia Słomkowska w ramach swojego projektu postanowiła wypuścić drukowany magazyn 4the20s, który ma być platformą dla wszystkich zapalonych twórczo dwudziestoparolatków. Trzy reprezentantki społeczności pokazały swoje prace na kameralnym wernisażu w Warszawie, gdzie zgromadziła się śmietanka branży kreatywnej.

mat. prasowy

Rekrutacja do Converse All Stars

W czasach, gdy kultura i sztuka odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu społeczeństwa, inicjatywy takie jak Converse All Star Project są niezbędne dla zachowania i rozwijania różnorodności oraz kreatywności. Dzięki zaangażowaniu marki Converse, tkanka artystyczna wzbogaciła się o nowe twarze i wyjątkowe projekty.

Rekrutacja do programu All Stars kończy się już 14 maja, więc jeśli czujecie, że widzicie się w branży kreatywnej, to jest właśnie ten moment, żeby stać się częścią wyjątkowej społeczności, która pomoże Wam się rozwijać!

Przeczytaj również: Popularny modowy e-commerce poszukuje stylisty. Sprawdź szczegóły

Zdjęcie: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES