noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Jedna z najbardziej popularnych marek outdoorowych nawiązała współpracę ze słynnym francuskim domem mody wspólnie tworząc kolekcję Jesień/Zima 2023.

Regatta połączyła siły z francuskim domem mody

REKLAMA
noSlotData

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii, jedna z najbardziej popularnych marek outdoorowych, Regatta Great Outdoors, nawiązała współpracę ze słynnym francuskim domem mody Christian Lacroix. Wspólnie stworzona kolekcja kurtek, płaszczy i akcesoriów Jesień/Zima 2023 jest dostępna w sprzedaży od 25 października 2023 roku.

Przeczytaj również: Udany październik polskiego producenta obuwia

Dzięki ekspresyjnym nadrukom, charakterystycznym dla Christian Lacroix, ta żywiołowa kolekcja to wyjątkowa historia wyobraźni, tożsamości i ekspresji. Pośród odzieży, obuwia i akcesoriów znajdziemy tu m.in. długie puchowe płaszcze i pikowane kurtki. Nawiązując do typowych dla Christian Lacroix oryginalnych kolorów i nadruków, elementy kolekcji dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – zarówno z nowymi, jak i z odświeżonymi printami. Oryginalny nadruk Malmaison, który jest kluczowym elementem odzieży wierzchniej i akcesoriów.

Nadruki z motywami egzotycznych kwiatów czy cukierkowych pasków candy stripe, nadają żywiołowego charakteru gamie odzieży stworzonej dla aktywnego spędzania czasu pod gołym niebem. Każdy element został zaprojektowany tak, by wodoodporność i oddychalność, którą zapewniają wysokiej jakości tkaniny i ociepliny z recyklingu, łączyły się z wyrazistymi modowymi akcentami typowymi dla odzieży sygnowanej przez dom mody Christian Lacroix.

Przeczytaj również: Michael Kors zachwycił kolekcją

O Christian Lacroix

Christian Lacroix to ikoniczny luksusowy francuski dom mody, słynący z kreatywnego łączenia wyrazistych kolorów i wzorów z wysokiej jakości tkaninami i wykończeniami. Dzięki energii, tożsamości i emocjom, każda kolekcja to wyjątkowa historia wyobraźni i ekspresji. Regatta Great Outdoors nawiązała współpracę z Christian Lacroix, aby stworzyć autorską kolekcję w duchu “mix and match”. Style łączą doświadczenie marki Regatta z kultowymi printami i dziedzictwem Christian Lacroix. Wysokiej jakości odzież outdoorowa spotyka się tu
z ciekawym stylem i najlepszymi tkaninami.

Przeczytaj również: Pokaz Stefani Gwen

O Regatta Great Outdoors

Brytyjska marka Regatta od 1981 roku tworzy outdoorową odzież i obuwie z wysokiej jakości. Kolekcje marki skierowane są do wszystkich dla których ważna jest dobra forma i aktywność na łonie przyrody, bez względu na warunki pogodowe, dla osób, które cenią sobie
spędzanie czasu na zewnątrz, samemu, z przyjaciółmi i z rodziną. Produkty marki Regatta dedykowane są osobom bez względu na wiek – idealne buty i ubrania znajdą tutaj dla siebie podróżnicy, spacerujący z psami, turyści, miłośnicy zarówno plażowania, jak również wędrowania po górach, pełni życia seniorzy, wielozadaniowe mamy i ich kochające kałuże dzieci.

Najwyższa jakość materiałów i precyzja wykonania sprawiają, że marka Regatta zdobyła grono wiernych fanów na całym świecie, którzy wspólnie z nią każdego dnia rozpoczynają nową, własną przygodę.

Przeczytaj również: Sonia Rykiel królową dzianiny

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES