noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

W tym roku nie obejrzymy trzeciego sezonu “Stranger Things”

REKLAMA
noSlotData

Stranger Things to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych produkcji Netflixa. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że premiera trzeciego sezonu miałaby nastąpić jeszcze w tym roku. Twórcy postanowili jednak odroczyć tę datę. Kiedy w takim razie możemy spodziewać się kolejnych odcinków serialu?

Cindy Holland, szefowa treści Netflixa, potwierdziła na spotkaniu z dziennikarzami, że premiera trzeciej części serialu została przełożona na lato 2019.

Holland wyjaśniła, że powodem przesunięcia premiery nowych odcinków jest chęć jak najlepszego dopracowania ich jakości. Trzeci sezon serialu ma zawierać jeszcze większą ilość efektów specjalnych, które wymagają dłuższej pracy. Ten serial to rękodzieło. Bracia Duffer i Shawn Levy doskonale wiedzą, że stawka jest wysoka. Chcą dostarczyć coś jeszcze lepszego niż w ubiegłym roku. To będzie fantastyczny sezon, na który zdecydowanie warto czekać – podkreśliła Cindy Holland.

Z informacji, które dotychczas ujawniono, wiemy, że akcja nowego sezonu Stranger Things ma być osadzona w 1985 roku. Do grona bohaterów, których doskonale znamy już z ekranu, mają dołączyć dwie nowe postacie. Do tej pory Netflix ujawnił tylko krótki zwiastun zapowiadający najnowszą część przygód dzieciaków z Hawkins.

>>> Zobacz również: Kobiety, które zrewolucjonizowały świat biznesu w modzie

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES