Pierwsze zdjęcia Royal Baby! Meghan i Harry pokazali syna

Narodziny Royal Baby to moment, na który ze zniecierpliwieniem wyczekiwały miliony fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś, dwa dni po wydaniu na świat wyczekiwanego potomka, Meghan i Harry pokazali swojego pierworodnego syna.

Syn Meghan Markle i księcia Harrego przyszedł na świat 6 maja. Chłopiec ważył 3,2 kg. Jak donosiły brytyjskie media, poród przebiegł bez komplikacji, a świeżo upieczona mama i syn czuli się dobrze.

>>> Zobacz również: „It’s a boy!”. Royal Baby już na świecie

Dziś nadszedł ten długo oczekiwany moment, kiedy to para książęca spotkała się z dziennikarzami i pokazała światu swojego nowo narodzonego potomka. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, spotkanie odbyło się pod dachem pałacu Windsor.

To magia. Mam przy sobie dwóch najważniejszych mężczyzn mojego życia. Jestem naprawdę szczęśliwa! – wyznała Meghan Markle w rozmowie z dziennikarzami telewizji Sky News.  Swojego podeskcytowania nie kryje również książę Harry, który przyznał, że pierwsze dni spędzone z synem były dla niego wyjątkowymi chwilami. Bycie rodzicem jest wspaniałe. Jesteśmy podeskcytowani posiadaniem naszego małego szczęścia – dodał.

Brytyjskie media od kilku dni spekulowały, że to właśnie dziś zostanie ujawnione imię Royal Baby. Tak się jednak nie stało, a imię syna Meghan i Harrego wciąż jest niewiadomą.

Jak wyglądało spotkanie pary książęcej z dziennikarzami? Zobaczcie sami:

Newsletter

FASHION BIZNES