Marki, których nie znasz, a które pokochasz od pierwszego wejrzenia

Łagodne kolory, ciekawe konstrukcje, architektoniczne inspiracje. Te marki mają w swojej ofercie ubrania i akcesoria, które wyróżniają się na tle innych brandów.  

>>> Przeczytaj również: Trendy Seul – nowa stolica mody i raj dla poszukiwaczy nietuzinkowego stylu

Shaina Mote

Lejące materiały, przepiękne topy na jedno ramię, plisowane spódnice i buty na słupku. W takich ubraniach chcemy leniwie spacerować wzdłuż morza. Marka powstała w Los Angeles i wszystkie modele z kolekcji są wykonywane właśnie w tym mieście przez lokalnych rzemieślników. Shaina Mote kładzie też nacisk na materiały – naturalne i odnawialne włókna.

https://www.instagram.com/p/BezBaFnHq6M/?taken-by=shainamote

A Personal Uniform

Nawet w cieplejsze dni potrzebujemy mieć w swojej szafie coś eleganckiego, wygodnego, nieopartego jedynie na ciemnej palecie kolorystycznej. Personal Uniform to marka, która redefiniuje pojęcie ubioru służbowego. Znajdziecie tu ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, kobiece garnitury, oversize’owe sukienki i spódnice. Kolekcję wypuszczane są co pół roku i zawierają od 15 do 20 modeli, dbając przede wszystkim o jakość, a nie pogoń za trendami.

https://www.instagram.com/p/BgBJqJHAxiy/?taken-by=apersonaluniform

NEOUS

Te buty to mini-dzieła sztuki. Architektoniczne, rzeźbione, w podstawowej kolorystyce. Dobrze sprawdzą się w biegu po mieście, jak i uzupełnią eleganckie stylizacje. Wymyślone tak, aby pasowały do trybu życia współczesnej kobiety: są wygodne, a z drugiej strony bardzo stylowe. Marka została założona przed dwójkę przyjaciół: stylistkę Vanissę Antonious i projektanta Alana Buanne.

https://www.instagram.com/p/BgtnLJXn1Oc/?taken-by=neous.studios

Penny Sage

Marka z Nowej Zelandii, której modele powstają na miejscu przez lokalnych rzemieślników. W ofercie znajdziecie długie sukienki, trencze we francuskim stylu, wiązane topy, a także bieliznę. Wypuszczane kolekcje są przemyślane w taki sposób, by poszczególne części garderoby można było ze sobą miksować i tworzyć kilkadziesiąt stylizacji.

https://www.instagram.com/p/BgE3r_Yh4eX/?taken-by=pennysage

Modern Weaving

Marka, która w swojej ofercie ma biżuterię oraz torby. Propozycje od tego brandu łączą w sobie myślenie abstrakcyjne z funkcjonalnością. Firma wykorzystuje w produkcji toreb technologię laserową, która sprawia, że modele mają unikalne wzory. Biżuteria tworzona jest z kolei między innymi z metalu, żywicy, akrylu i porcelany w szerokiej gamie wykończeń. Każdy kawałek jest końcowym efektem połączonych eksperymentalnych procesów projektowych.

https://www.instagram.com/p/BfRZRoEH0do/?taken-by=modernweaving

Tagi

marki

Newsletter

FASHION BIZNES