Nietypowy projekt Jacob Birge Vision x Anex Baby

1611
Źródło: Instagram

Świat mody przyzwyczaił nas do wielu fantastycznych kooperacji. Efekty takiej współpracy budzą ogromne emocje – zwłaszcza, gdy zaangażowana jest do niej marka lub osoba o gorącym nazwisku. Kto namiesza na polskim rynku?

Jacob Birge Vision x Anex Baby to nowy projekt zwycięzcy Project Runway. Nie jest to pierwsza kooperacja projektanta, który ma na swoim koncie już udaną współpracę z wieloma znanymi markami jak: Bytom, Huawei czy MYS. Tym razem przyszło mu zmierzyć się z zupełnie innym zadaniem, gdyż Anex Baby to firma zajmująca się produkcją ekskluzywnych wózków dla dzieci.

Czytaj również: DIESEL Najfajniejszy wózek dziecięcy świata?

Wózek dla dzieci JACOB X Anex Baby, Fot. mat. prasowe
Wózek dla dzieci JACOB X Anex Baby, Fot. mat. prasowe

Jakich efektów można spodziewać się po zderzeniu się tych dwóch światów? Projektant kieruje swoją wizję do nowoczesnych, współczesnych kobiet – Anex zaś kładzie nacisk na unikalny design. Są duże szanse, że wózki powstałe w efekcie wpółpracy staną się „must-have” dla wszystkich mam-fashionistek.

Jak zaznaczył Jacob na swoim Instagramie: „stworzylismy piękny wózek dziecięcy inspirowany liniami geologicznymi ziemi”. Brzmi intrygująco – prawdopodobnie cała kolekcja może być niezwykle obiecująca i odświeżająca.