noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Najważniejsze ekologiczne marki w jednym miejscu? Net-a-porter rusza z nową platformą

REKLAMA
noSlotData

Net Sustain, czyli Net-a-Porter z markami proeko. Topowa platforma e-commerce z modą luksusową ułatwi zrównoważone zakupy.

26 marek i ponad 500 produktów. W takiej ilości cudeniek będą mogły przebierać miłośniczki mody ekologicznej. Wszystko dzięki Net-a-Porter, jednej z najważniejszych platform e-commerce z odzieżą luksusową. Na głównej stronie sklepu już niedługo pojawi się bezpośredni odnośnik do wyjątkowego działu Net Sustain, który gromadzi produkty marek dbających o nasza planetę. Nie zabrakło Stelli McCartney, Mother of Pearl, Maggie Marilyn (chętnie noszonej przez Meghan Markle), Ninety Percent, Veja i Chopard. Kolejne marki pojawiać się będą z czasem. Wszystkie z nich spełniają co najmniej kilka z kluczowych warunków postawionych przez Net Sustain: produkują lokalnie, z surowców organicznych, minimalizują negatywne oddziaływanie na środowisko, zmniejszają ilość odpadów i korzystają z materiałów z recyklingu oraz działają fair trade. 

Niezwykle cieszy fakt, że ostatnio coraz częściej dowiadujemy się ekologicznych inicjatywach znanych marek. Moda w dalszym ciągu pozostaje jedną z najbardziej szkodliwych dla środowiska branży, dlatego każdy krok w stronę równowagi jest bardzo ważny. Gratulujemy zatem Net-a-Porter i dziękujemy, że ekologiczne zakupy są coraz łatwiejsze. 

https://www.instagram.com/p/By2IxoVDOoH/

Zobacz również: EKOLOGICZNA INICJATYWA: LVMH i UNESCO w walce o ochronę biosfery

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES