noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

MISBHV na Paris Fashion Week. Czego możemy się spodziewać?

REKLAMA
noSlotData

Ogromny sukces polskiej marki streetwearowej. Najnowsza kolekcja MISBHV zostanie zaprezentowana w trakcie nadchodzącego Paryskiego Tygodnia Mody.

MISBHV konsekwentnie wzbija się na szczyt. Markę bez wątpienia można zaliczyć do jednego z najpopularniejszych polskich brandów na świecie. Twórcy MISBHV starają się podążać za najgorętszymi tendencjami i śmiało eksperymentować z modą, a ich kolekcje nie odstają od propozycji światowych projektantów. Nie bez przyczyny w projektach MISBHV rozkochały się ostatnio zagraniczne gwiazdy, modowi influencerzy i dziennikarze najbardziej prestiżowych tytułów.

Nie sposób zapomnieć również o sukcesie współzałożycielki marki. Natalia Maczek znalazła się ostatnio na prestiżowej liście portalu Hypebeast. Polka została okrzyknięta jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w świecie streetwearu.

>>> Zobacz również: Założycielka MISBHV wśród 100 najważniejszych osób według „Hypebeast”

Pomysły Natalii Maczek i Tomasza Wirskiego zostały dotychczas zaprezentowane w trakcie New York Fashion Week w 2016 i 2017 roku. Z kolei pierwszy polski pokaz MISBHV mogliśmy zobaczyć w ubiegłym roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Po ogromnym sukcesie w Warszawie, przyszedł czas na podbój światowej stolicy mody. Kolekcja MISBHV zostanie zaprezentowana w trakcie zbliżającego się Paryskiego Tygodnia Mody. Pokaz marki zaplanowany jest na 19 stycznia.

https://www.instagram.com/p/BsdhYdsghRM/

Czego możemy się spodziewać na paryskim wybiegu? Twórcy marki nie ujawnili dotychczas najświeższych pomysłów, jednak po zdjęciach opublikowanych na Instagramie, możemy domyśleć się, w tym sezonie upodobali sobie elementy nawiązujące do dzikiego zachodu. Nie mamy również wątpliwości, że MISBHV będzie wciąż czerpać inspiracje z upodobanych sobie lat 00.

Trzymamy kciuki i już nie możemy doczekać się pokazu!

>> Zobacz również: RECENZJA: Czym zaskoczył nas pierwszy polski pokaz MISBHV?

https://www.instagram.com/p/Bsdeyr6Ah7l/

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES