MISBHV na Paris Fashion Week. Czego możemy się spodziewać?

409
źródło: hypebae.com

Ogromny sukces polskiej marki streetwearowej. Najnowsza kolekcja MISBHV zostanie zaprezentowana w trakcie nadchodzącego Paryskiego Tygodnia Mody.

MISBHV konsekwentnie wzbija się na szczyt. Markę bez wątpienia można zaliczyć do jednego z najpopularniejszych polskich brandów na świecie. Twórcy MISBHV starają się podążać za najgorętszymi tendencjami i śmiało eksperymentować z modą, a ich kolekcje nie odstają od propozycji światowych projektantów. Nie bez przyczyny w projektach MISBHV rozkochały się ostatnio zagraniczne gwiazdy, modowi influencerzy i dziennikarze najbardziej prestiżowych tytułów.

Nie sposób zapomnieć również o sukcesie współzałożycielki marki. Natalia Maczek znalazła się ostatnio na prestiżowej liście portalu Hypebeast. Polka została okrzyknięta jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w świecie streetwearu.

>>> Zobacz również: Założycielka MISBHV wśród 100 najważniejszych osób według „Hypebeast”

Pomysły Natalii Maczek i Tomasza Wirskiego zostały dotychczas zaprezentowane w trakcie New York Fashion Week w 2016 i 2017 roku. Z kolei pierwszy polski pokaz MISBHV mogliśmy zobaczyć w ubiegłym roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Po ogromnym sukcesie w Warszawie, przyszedł czas na podbój światowej stolicy mody. Kolekcja MISBHV zostanie zaprezentowana w trakcie zbliżającego się Paryskiego Tygodnia Mody. Pokaz marki zaplanowany jest na 19 stycznia.

Czego możemy się spodziewać na paryskim wybiegu? Twórcy marki nie ujawnili dotychczas najświeższych pomysłów, jednak po zdjęciach opublikowanych na Instagramie, możemy domyśleć się, w tym sezonie upodobali sobie elementy nawiązujące do dzikiego zachodu. Nie mamy również wątpliwości, że MISBHV będzie wciąż czerpać inspiracje z upodobanych sobie lat 00.

Trzymamy kciuki i już nie możemy doczekać się pokazu!

>> Zobacz również: RECENZJA: Czym zaskoczył nas pierwszy polski pokaz MISBHV?