Do wszystkich „party animal”: nowa kolekcja Mariusza Przybylskiego jest dla Was

583
Fot. Filip Okopny

Zmysłowe prześwity, pióra w stylu glamour, charakterne printy, błyszczące cekiny i zabawa konstrukcją – takie propozycje zobaczyliśmy niedawno w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. W zmysłową podróż zabrał nas Mariusz Przybylski, projektant, który od zeszłego sezonu sukcesywnie wprowadza widoczne zmiany do swojej marki. UNDER CONSTRUCTION jest ich przypieczętowaniem. 

>>> Przeczytaj również: Joanna Kulig doceniona przez „W Magazine”. Aktorka wystąpiła w sesji z Nicole Kidman i Emily Blunt

Po obejrzeniu pokazowych sylwetek wyobrażam sobie, jak Przybylski siada przy jednym stoliku z Anthonym Vaccarello. Panowie długo dyskutują o kobietach, które chcą ubierać i które nawiedzają ich podczas pracy twórczej. Myślę też, że klientki i klienci projektantów mogliby się dogadać. Szczególnie podczas imprezy. Kim by były i byli? Nowoczesnymi i pewnymi siebie kobietami, które mają duże ambicje. Mężczyznami, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Ludźmi, którzy kochają noc, a przede wszystkim to, co ta im proponuje.

Kolekcja Mariusza Przybylskiego UNDER CONSTRUCTION to modele, z których w sprytny sposób można uzupełnić i stworzyć garderobę kapsułową. Rozkładając stylizacje na czynniki pierwsze możemy ich komponenty mieszać w sposób zależny od naszych potrzeb. W pracy sprawdzą się wszelkie garnitury, zdekonstruowane marynarki czy eleganckie koszule; na niezobowiązujące wyjście można wybrać sportowe, krótkie bluzy i spodnie o luźnym kroju z podwyższonym stanem czy kurtki i płaszcze w zwierzęce wzory. A na wieczór? Cóż, tu pole do popisu jest ogromne. Transparentne fasony, krótkie spódniczki, seksowne dekolty, suknie wykończone piórami czy w końcu – odważny kombinezon. To pewniki, które podkreślą silną osobowość i ciało, którego nie chcemy ukrywać.

Kolekcję uzupełniły modne ostatnio nerki, klasyczne modele butów z linii ECCO SHAPE, Ecco Exostrike czy futurystyczne ECCO BIOM; a o biżuterię zadbała marka Kaminsky Design. Rajstopy i skarpety były przygotowane przez Gattę. O fryzury zadbał zespół marki Davines pod kierunkiem Rafała Potomskiego (AtelieRPotomiski), a o makijaże – marka Laura Mercier.

Partnerem wydarzenia była marka Renault, która zaprezentowała gościom swoje dwa elektryczne modele. W całość wydarzenia wpisały się również: firma Boccelli serwująca gościom klasyczne włoskie wina, a także Cisowianka Perlage.

Fashion Biznes patronował wydarzeniu.  

Autorka: Tatiana Zawrzykraj

fot. Filip Okopny
fot. Filip Okopny

OGLĄDAJ DALEJ…