Believe in your power – pokaz Łukasza Jemioła AW 18/19

215
fot. Filip Okopny, źródło: materiały prasowe

Łukasz Jemioł chce, by kobiety uwierzyły w swoją siłę – jego najnowsza kolekcja to manifest kobiecej mocy. Moją rolą jest tworzenie ubrań, które będą służyć kobietom – mówi projektant.

25 września odbyła się premiera najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła na jesień i zimę 2018/19. Jej hasło przewodnie to „Believe in your power”. Modelki zaprezentowały się w różnorodnych stylizacjach: skórzanych gorsetach, printach w panterkę czy klasycznych koszulach, ale i w delikatnych koronkach i ciepłych swetrach.

Chciałem podkreślić mocne strony kobiet przy jednoczesnym pokazaniu, że siła może iść w parze z kobiecością, seksapilem, a nawet eterycznością. – mówi Łukasz Jemioł. – Moją rolą jest tworzenie ubrań, które będą służyć kobietom. Bez względu na to, czy zakładają je na czerwony dywan, czy do pracy. Zależy mi, żeby czuły się dobrze. Były sobą. Kobiety są niesamowite. Podziwiam je od lat i są dla mnie największą inspiracją w mojej pracy. Najnowsza kolekcja to hołd dla wszystkich kobiet oraz wskazówka, żeby zawsze wierzyły w siebie, w swoją siłę.

Projektant wykorzystał w swojej kolekcji wełnę, jedwab, dzianiny cupro, bawełna, eko kożuchy i skóry. Całość dopełniły dodatki – zamszowe torby XXL, okulary marki Bryloownia, rajstopy Veneziana, biżuteria Apart i buty Celebrity.

>>> Przeczytaj również: Niezwykła kolekcja couture Lidii Kality

Reżyseria: Kasia Sokołowska

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Make-up: AA Wings of Color

Włosy: Kemon

Biżuteria: Apart

Buty: Celebrity

Okulary: Bryloownia

Rajstopy: Veneziana