noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Kanadyjskie marki, które oczarowały świat

REKLAMA
noSlotData

Przedstawiamy kanadyjskie marki, które podbiły rynek i serca wielbicieli mody na całym świecie. Sprawdźcie, które firmy zza oceanu warto obserwować.

 

Lululemon


Zdaniem analityków to właśnie kanadyjska marka Lululemon zapoczątkowała trend na noszenie ubrań sportowych na co dzień. Luksusowa marka sportowa Lululemon Athletica tworzy sportowe ubrania dla fanów sportu, a przede wszystkim dla miłośników jogi.
Lululemon to nie tylko produkty, które znajdziemy w ofercie – firma organizuje m.in. zajęcia z jogi oraz tworzy kluby biegacza. Miłościcy marki mówią, iż Lululemon nie sprzedaje jedynie ubrań, sprzedaje styl życia.

>>>Przeczytaj również: Najlepsze sneakersy pierwszego kwartału 2018 roku

 

Canada Goose


Canada Goose to kanadyjski dom mody specjalizujący się w tworzeniu luksusowej odzieży zimowej. Kurtki puchowe od Canada Goose uznawane są za najlepsze na świecie.
Warunki pogodowe w Kanadzie sprawiają, że wyjątkowo ceni się odzież, która gwarantuje ciepło w najzimniejsze dni. Canada Goose jest niezwykle lubiana także przez mieszkańców krajów skandynawskich. Popularnym produktem marki są kurtki wykończone futrem z kojota. W ofercie firmy znajdziemy szeroką gamę kurtek, kamizelek, czapek oraz rękawiczek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Naked & Famous

Źródło: www.wgsn.com

Naked & Famous to marka produkująca jeansy uznawane za jedne z najbardziej wytrzymałych, jakie można znaleźć na rynku. Firma używa unikatowego i rzadkiego rodzaju materiału który sprowadza z Japonii. Proces produkcji jest więc długi, gdyż produkcja jeasnsów na dalszych etapach odbywa się już w Kanadzie. Prestiżowe zakłady produkcyjne z Japonii, skąd marka importuje wszystkie materiały, są uznawane za producentów najlepszego jeansu na świecie.

Herschel Supply

Herschel Supply to marka oferująca plecaki, torby i akcesoria podróżnicze wysokiej jakości. Firma kojarzona z wysokim standardem produktu oraz dbałością o detal. Klienci Herschel Supply cenią markę za wygodę i oryginalny design.

Nazwa firmy pochodzi od małej miejscowości Herschel. Gdyby nie twórcy marki – bracia Jamie i Lyndon Cormack, którzy tak nazwali swoją markę – zapewne nikt z nie wiedziałby o jej istnieniu. Obecnie Herschel Supply uwielbiane jest przez fanów wygody na całym świecie.

Native Shoes


Założyciel marki Damian Van Zyll De Jong pragnął stworzyć buty, które będą nie tylko uniwersalne i ponadczasowo piękne, ale także niezwykle komfortowe. Postawił na nowoczesne technologie, dzięki którym buty Native są tak lekkie, jak żadne inne. Stworzone zostały z pianki EVA, która posiada niezwykle właściwości – dopasowuje się do stopy i jest bezwonna.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES