noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jonathan Saunders obejmuje stery w domu mody Dior. Prawda czy plotka?

REKLAMA
noSlotData

W świecie mody zawrzało – czyżby Dior znalazł nowego dyrektora artystycznego? Przypomnijmy, że stanowisko to było puste od października zeszłego roku, kiedy to, ku zaskoczeniu wszystkich, opuścił je Raf Simons. Projektant tłumaczył tę, dość kontrowersyjną, decyzję chęcią rozwoju innych pasji i stworzenia swojej własnej marki.

Od tej pory głośno nie padło żadne nazwisko, a następca Simonsa pozostawał nieznany. Aż do minionego poniedziałku, kiedy to Elle France opublikowało post ogłaszający, że nowym dyrektorem artystycznym Diora został Jonathan Saunders. Wiadomość jednak zniknęła tak szybko, jak się pojawiła, a Dior, nie wydając w tej kwestii oficjalnego stanowiska, pozostawił ludzi w niewiedzy.

Świat mody słynie z plotek. Jedne z nich noszą w sobie element prawdy, inne są kompletnie wyssane z palca. Jak będzie w tym przypadku? Czy Jonathan Saunders – szkocki projektant ubierający takie osobistości jak m.in. Michelle Obama czy Kate Middleton – stanie na czele jednego z największych na świecie domów modowych? Liczymy, że Dior na dniach utnie wszelkie spekulacje i wyda w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

W grudniu ubiegłego roku Jonathan Saunders postanowił zakończyć działalność pod swoim nazwiskiem, tym samym zamykając firmę wraz ze zrealizowaniem ostatnich zamówień na sezon wiosna-lato 2016. Decyzja była ponoć podyktowana osobistymi powodami.

Autor: Kasia Michalik

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES