noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Joanna Krupa w ciąży! Która polska modelka również spodziewa się dziecka?

REKLAMA
noSlotData

Radosne nowiny wprost na dzisiejszy Dzień Matki. Dwie polskie modelki spodziewają się dzieci! Joanna Krupa i Monika JAC Jagaciak wyjawiły światu informacje o swoich ciążach.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes spodziewają się dziecka. Modelka pierwszy raz informację o ciąży ogłosiła w dzisiejszym Dzień Dobry TVN. Więcej szczegółów niestety nie jest nam znane, jednak obiecujemy śledzić tę sprawę na bieżąco!

https://www.instagram.com/p/Bx6363Fif0V/

Kilka dni temu informację o swojej ciąży wyjawiła również Monika JAC Jagaciak. Modelce przez długi czas udawało się ukryć przed mediami tę nowinę. Jak się okazało, to już siódmy miesiąc ciąży!

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z baby shower modelki. Zdjęcia z widocznym brzuszkiem zostały uchwycone również na wystawie zorganizowanej przez Jagaciak i jej męża, serbskiego fotografa, Branislava Jankica, zatytułowanej Letter to my Mother.

https://www.instagram.com/p/Bx6wbT9iHN1/
https://www.instagram.com/p/Bx4K2KfiO9W/

Joannie Krupie i Monice Jac Jagaciak serdecznie gratulujemy, a wszystkim obecnym i przyszłym Mamom życzymy wszystkiego najwspanialszego z okazji ich dzisiejszego święta!

>>> Zobacz również: Branża mody idzie na wybory – dołączysz?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES