noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
HalfPrice - markowe prezenty na święta - kampania świąteczna

Jak przygotować idealne święta? Na to pytanie odpowiada świąteczna kampania HalfPrice

REKLAMA
noSlotData

Bohaterka świątecznej kampanii HalfPrice, w której rolę wciela się Julia Kamińska zaprasza Cię na świąteczną ucztę i obdarowywanie prezentami bliskich. Idealna sukienka, markowy krawat, akcesoria dla psa … wszystko to, czego potrzebowała znalazła w HalfPrice!

Materiał partnera

Tak jak bohaterka kampanii masz szansę w ofercie sklepu marki znaleźć unikatowe prezenty, które z wielką radością podarujesz bliskim. Odkryjesz tysiące dekoracji świątecznych do domu, a nawet akcesoria do pieczenia oraz zastawę do przygotowania kolacji — i to wszystko w atrakcyjnych cenach! Nie czarujemy, to magia cen HalfPrice!

Marka opiera się na koncepcji sprzedażowej off-price. Co to znaczy? Zespół kupców współpracuje z brandami i projektantami z całego świata. Dzięki nim w HalfPrice możesz kupić oryginalne markowe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie.

HalfPrice to nie tylko sklep, to doświadczenie zakupowe, idealne dla łowców perełek. Zatem, jeśli szukasz inspiracji świątecznych lub pragniesz zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi upominkami, to miejsce dla Ciebie. Niech te święta będą wyjątkowe tak jak Ty!

Na stronie halfprice.eu czeka również na Was wirtualny przewodnik z mnóstwem inspiracji prezentowych dla niej, dla niego, dla dziecka, dla sportowców, dla szefów kuchni, dla domatorów, dla zwierzomaniaków i wiele więcej!

Odwiedź najbliższy sklep lub kupuj na halfprice.eu.

Przeczytaj również: HalfPrice z pierwszą w Polsce kampanią współtworzoną przez sztuczną inteligencję

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

HalfPrice

REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES