FOREO: Poznaj sekrety skutecznej pielęgnacji twarzy

156
źródło: mat. prasowe Foreo

Czy codzienna pielęgnacja twarzy może być chwilą relaksu? Okazuje się, że tak. Kluczem do sukcesu i pięknej skóry jest szczoteczka LUNA mini 2.  

Foreo LUNA mini 2 to szczoteczka soniczna przeznaczona do codziennej pielęgnacji twarzy. Urządzenie posiada efekt masujący, który podczas użycia gwarantuje nie tylko chwile przyjemności, ale i idealne dostosowanie do indywidualnych potrzeb skóry.

Jak osiągnąć efekt idealnie gładkiej skóry?

Dobrej jakości, naturalne kosmetyki to nie wszystko. Sekretem do osiągnięcia gładkiej i idealnie oczyszczonej skóry jest sposób w jaki codziennie ją traktujemy. Prawdziwie głębokie oczyszczanie można zapewnić poprzez mechaniczne, a jednocześnie niezwykle delikatne oczyszczanie przy użyciu szczoteczki Foreo. Dla niedowiarków mamy poniższe dane: przy użyciu Foreo jesteśmy w stanie usunąć 99,5% martwego naskórka, pozostałości makijażu oraz innych zanieczyszczeń, jakie gromadzą się na naszej twarzy.

W czym tkwi sekret dobrego oczyszczania?

Mówi się, że najwięcej problemów wywołuje niedostatecznie oczyszczona skóra. Gromadzące się na niej zanieczyszczenia skutecznie zatykają pory i blokują ujścia gruczołów łojowych, co szybko widoczne jest po kondycji naszej twarzy. Dokładnie oczyszczona skóra to idealny podkład do nakładania wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych, które dopiero wtedy mają szansę skutecznie zadziałać.

3-strefowa szczoteczka LUNA mini 2 dopasowana jest do każdego typu cery, dzięki odpowiedniemu ułożeniu wypustek, udoskonalonej pulsacji T-Sonic™ i 8 stopniom intensywności pulsacji, które można dowolnie regulować.

źródło: mat. prasowe Foreo

Skuteczna pielęgnacja w kilku krokach

Wielu z nas zależy, by pielęgnacja była nie tylko efektywna, ale i szybka i wygodna. Przy użyciu szczoteczki Luna mini 2 tylko trzy kroki dzielą od idealnie czystej skóry. Po pierwsze: użyj ulubionego żelu oczyszczającego, zwilż szczoteczkę wodą i włącz. Po drugie: kolistymi ruchami wykonaj delikatny masaż przez 1 minutę. Po trzecie: Opłucz twarz wodą i osusz. Nie zapomnij o umyciu szczoteczki. Teraz do idealnej pielęgnacji pozostało tylko tonizowanie skóry twarzy, użycie odpowiednio dobranego serum i kremu do twarzy. Czy to nie banalnie proste?

Minimalistyczny design

Dla miłośniczek gadżetów liczy się również wygląd używanych przez nas produktów. Soniczna szczoteczka Foreo LUNA mini 2 idealnie wpasuje się w gusta zwolenników minimalizmu. Gama 6 różnorodnych kolorów z pewnością pozwoli na wybór stylowego gadżetu, który odpowiednio wpasuje się w wystrój każdej łazienki.

>> Zobacz również: Pierwszy butik Chanel Beauty już w Polsce. Gdzie można kupić kosmetyki?